Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Telekomunikacja Innowacyjny, intuicyjny, piękny, czyli dlaczego wszyscy marzymy o iPhonie X
drukuj stronę
poleć znajomemu

Innowacyjny, intuicyjny, piękny, czyli dlaczego wszyscy marzymy o iPhonie X

fot. iPhone X

iPhone X został uznany przez ekspertów za jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Chwali się go za innowacyjność, estetykę, rozwiązania. I nic dziwnego. Ten telefon to prawdziwa rynkowa rewolucja.

Pionierskie pomysły

Apple zdążył nas przyzwyczaić do swojej pomysłowości. Zapisał się w historii technologii jako firma nowatorska, której idee szybko były potem kopiowane przez inne marki. Podobnie jest w przypadku najnowszego smartfona, który od razu po premierze okrzyknięto najlepszym, jaki jest dostępny na rynku.

Skąd się bierze ta wyjątkowość? Z innowacyjności właśnie. Ekran, Face ID, czyli funkcja odblokowywania telefonu spojrzeniem czy gesty zarządzania interfejsem to milowe kroki w rozwoju technologii smartfonowej. Apple znów, dzięki umiejętności odczytywania potrzeb użytkowników, wyprzedza swoją konkurencję. Firma przecież zdążyła nas już przyzwyczaić do rozpieszczania fanów nowinkami, pomysłami i kreatywnością.

Kosmiczny wygląd

Wielkim plusem, jak zwykle w przypadku produktów tej firmy, jest wygląd. Applowska estetyka na dobre wpisała się już we współczesne trendy. Nie inaczej jest w nowym flagowcu, który jednak wygląda inaczej niż poprzednie propozycje marki. iPhone X nie ma już tradycyjnej ramki, to urządzenie-ekran. Całość sprawia wręcz futurystyczne wrażenie, co tylko podkreśla innowacyjne podejście twórców.

Boczne ramki i tradycyjną obudowę zastąpiono tutaj wycięciem na kamerę True Depth, głośnik i czujniki. Notch umieszczony jest na górze ekranu, co nadaje całości nowoczesnego, ciekawego wyglądu.

Dla tych, którzy mają obawy o funkcjonalność takiego rozwiązania – wycięcie nie przeszkadza w użytkowaniu. „Oblewa” je obraz z wyświetlacza, a w przypadku przekręcenia telefonu poziomo ramka staje się niewidoczna. Wszystko ze względu na ekran OLED i jego nietypowe proporcje wynoszące 19,5:9.

Wygoda i nowoczesność

Face ID, czyli umiejętność rozpoznawania twarzy, to kolejny plus najnowszego produktu Apple. Rozwiązanie zastąpiło poprzedni pomysł, czyli Touch ID. Tym razem dotykanie ekranu staje się zbędne – sam, na podstawie naszej twarzy, odblokowuje się i przygotowuje do działania.

Wyeliminowanie dotyku pozwoli uniknąć sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni zanieczyszczać telefon brudnymi czy mokrymi dłońmi (ważne w momencie sprawdzania przepisu na ciasto w trakcie pieczenia) i sprawia, że korzystanie z urządzenia jest dużo bardziej intuicyjne.

Dodając do tego obsługę telefonu za pomocą gestów, otrzymujemy produkt kompletny, ciekawy, wygodny i niezwykle intuicyjny. iPhone X to smartfon-marzenie, który wszyscy chcemy mieć.

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl