Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika PM5000 – nowy standard mierników i analizatorów parametrów sieci
drukuj stronę
poleć znajomemu

PM5000 – nowy standard mierników i analizatorów parametrów sieci

fot. Seria analizatorów parametrów sieci PM5000

Firma Schneider Electric, światowy lider
w zarządzaniu energią, wprowadza analizatory parametrów sieci serii PM5000. Te najnowsze urządzenia w gamie produktów PowerLogic mają kompaktową budowę, zachowując przy tym dużą funkcjonalność bez dodatkowych modułów.Dokładność, prostota, jakość i bogaty zestaw funkcji

Modele serii PM5000 obejmują pełne spektrum zastosowań w obiektach komercyjnych i przemysłowych. PM5000 to mierniki wysokiej dokładności, które są zgodne ze standardami pomiarowymi IEC 61557-12 i IEC 62053-22: modele PM5100 i PM5300 są klasy 0.5S, natomiast modele PM5500 są klasy 0.2S. Każdy miernik z serii PM5000 PowerLogic oferuje kombinacje funkcji mających na celu spełnienie wszystkich wymagań aplikacji zarządzania kosztami energii. Podstawowe funkcje, takie jak różne porty komunikacji (Modbus, Ethernet) i różna ilość I/O, zegar czasu rzeczywistego z podtrzymaniem bateryjnym, alarmy, wiele taryf, zgodność z MID oraz rejestracja danych i zdarzeń zapewniają, że seria PM5000 może służyć alokacji zużycia energii oraz podziału kosztów podnajemców. PM5000 to pierwsze analizatory tablicowe na rynku, które posiadają certyfikat MID.

PM5000 to pierwsze analizatory tablicowe na rynku, ktÛre posiadajπ certyfikat MID

PM5000 to pierwsze analizatory tablicowe na rynku, które posiadają certyfikat MID

Ze względu na to, że seria PM5000 PowerLogic jest starannie zaprojektowana do wysokiej klasy systemów zarządzania kosztami energii, eliminuje to wszelkie wątpliwości dotyczące rozliczania kosztów energii. Co więcej, PM5000 łączy w sobie wysoką jakość i przystępną cenę w urządzeniu, które jest proste do zamówienia, łatwe w użyciu i montażu w każdej rozdzielnicy.

 

Zoptymalizowane zarządzanie kosztami energii

Analizator PM5000 można podłączyć bezpośrednio do sieci znamionowych do 690 V L-L bez przekładników napięciowych. Wewnętrzna pamięci przechowuje kluczowe informacje, a ilość pobieranych danych zależy od wybranego modelu. Najwyższe modele rodziny PM5500 zapewniają czwarte wejście prądowe, wbudowane strony Web do podglądu danych w czasie rzeczywistym i danych zapisanych, głęboką analizę harmonicznych, dwa porty Ethernet do łączenia mierników w topologii daisy-chain, co pozwala zmniejszyć koszt instalacji i okablowania.

Seria analizatorów parametrów sieci PM5000 bez wątpienia jest doskonałym narzędziem, które pomaga zwiększyć efektywność instalacji, niezawodność sieci oraz wydajność firmy.

Schneider Electric PM5000

Więcej informacji na stronie: www.schneider-electric.com/pl 
 

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl