Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK - NORD DRIVESYSTEMS - TECHNIKA NAPĘDOWA - NORDAC LINK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Automatyka Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK

fot. NORDAC Link

Asortyment modułów elektroniki napędów firmy NORD DRIVESYSTEMS został poszerzony o przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK.

Technologia przenośnikowa i intralogistyka, np. w zakresie obsługi bagażu na lotniskach, wymaga zastosowania takich układów sterowania napędami, które można w bezproblemowy sposób zainstalować i które będą łatwo dostępne podczas działania i konserwacji. Obecnie ponad 80 lotnisk na całym świecie wykorzystuje rozwiązania NORD do prac związanych z obsługą bagażu. Seria systemów rozproszonych NORDAC LINK (FDS) poszerza asortyment produktów NORD i zapewnia klientom układ sterowania napędem, który można elastycznie zamontować blisko silnika. Dzięki technologii napędu zdecentralizowanego koszty systemu mogą zostać znacznie zmniejszone.

W naszej fabryce w Aurich, w Niemczech, od 1984 roku opracowujemy i tworzymy technologię napędów elektronicznych będących integralną częścią naszego systemu produktów modułowych. Opierając się na naszej bogatej wiedzy i znacznych mocach produkcyjnych możemy zaoferować klientom optymalną jakość i gwarantowaną kompatybilność wszystkich komponentów technologii napędów, począwszy od wysokosprawnych przekładni i energooszczędnych silników po innowacyjną elektronikę napędów z funkcjami oszczędzania energii. Po wprowadzeniu nowej serii systemów rozproszonych (FDS) rozszerzyliśmy naszą ofertę o przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników z możliwością bezpośredniego montażu w infrastrukturze zakładu. Główne cechy tego systemu to elastyczność urządzeń i funkcji, niezależna konfigurowalność zgodnie z wymaganiami danego zastosowania, szybkie uruchomienie dzięki złączom wtykowym oraz uproszczona konserwacja systemu poprzez zintegrowane wyłączniki serwisowe i urządzenia do lokalnego sterowania ręcznego.

Zdecentralizowany montaż systemu rozproszonego (FDS) w pobliżu napędu, na ścianie lub maszynie, w połączeniu ze swobodnie dostępnymi gniazdami opcji umożliwia szybkie i zmienne planowanie oraz wdrażanie systemu. Wyłącznik  serwisowy umożliwia bezpieczną i łatwą konserwację systemu rozproszonego (FDS) na miejscu. Dwanaście standardowo dostępnych gniazd M12 zapewnia klientom dużą elastyczność i umożliwia pełne wykorzystanie  wyposażenia systemu rozproszonego (FDS). Jednocześnie kodowane złącza wtykowe gwarantują bezproblemowy montaż i uruchomienie przy minimalnym wysiłku. Z tego powodu nawet największe projekty intralogistyczne można wyposażyć w technologię napędów NORD dostosowaną do wymagań, zapewniającą oszczędność czasu i kosztów.

Rozrusznik silników NORDAC LINK

Rozrusznik silników NORDAC LINK

Przetwornice częstotliwości i rozruszniki silników NORDAC LINK

Kompletne wyposażenie:

  • Elastyczna konfiguracja i funkcja – system można dowolnie konfigurować według wymagań i zastosowania
  • Dostępne przetwornice częstotliwości (do 7,5 kW) i rozruszniki silników (do 3 kW)
  • Szybkie uruchomienie wynikające z prostej budowy
  • Możliwość prostego i niezawodnego podłączenia
  • Uproszczony system konserwacji dzięki zintegrowanemu wyłącznikowi serwisowemu i urządzeniom do lokalnego sterowania ręcznego
  • Możliwość zintegrowania ze wszystkimi systemami magistralowymi – dostępne do montażu indywidualnego lub szeregowego
  • Dwie wielkości - wielkość 1 do 3,0 kW, wielkość 2 do 7,5 kW
  • Obie wielkości dostępne także z wentylatorami
  • Rozruszniki silników do 3,0 kW

Pełną specyfikację produktu można zobaczyć na stronie www.nord.com

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
NORD Napędy sp. z o.o.
NORD Napędy sp. z o.o.
ul. Zakrzów 414, Podłęże
tel.  +48 12 2889900
fax.  +48 12 2889911
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl