Forum Technologii – Efektywność energetyczna
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Kalendarium
drukuj stronę
poleć znajomemu
Mar
07

Forum Technologii – Efektywność energetyczna

dodaj wydarzenie do: Dodaj wydarzenie do kalendarza Google Dodaj wydarzenie do programu Outlook


Forum Technologii – Efektywność energetyczna

Zapraszamy do uczestnictwa w międzynarodowym Forum technologii - efektywność energetyczna, które odbędzie się 7 marca 2013 roku, w Warszawie. Wydarzenie będzie ukoronowaniem ponad dwuletniego cyklu organizowanych przez Zespół CBE Polska spotkań na temat rożnych aspektów związanych z efektywnością energetyczną, w których łącznie uczestniczyło ponad 3.500 ekspertów z szeroko pojętej branży energetycznej i w które zaangażowało się około pół tysiąca podmiotów związanych z sektorem.

Zgodnie z zapewnieniami Organizatora, w trakcie Forum zostaną omówione najnowsze możliwości i propozycje podniesienia efektywności energetycznej. Krajowi i zagraniczni eksperci podzielą się doświadczeniem związanym ze sprawdzonymi rozwiązaniami i technologiami efektywnościowymi. Wydarzenie będzie miało konwencję konferencyjno-wystawienniczą, a jest dedykowane przede wszystkim problemom energetyki wytwórczej. Podczas Forum zaprezentują się liderzy w zakresie:

  • wytwarzania energii i ciepła
  • maszyn i urządzeń elektrycznych
  • przewodów i łączników
  • systemów sterowania i kontroli
  • automatyki i robotyki
  • budownictwa i remontów
  • ochrony środowiska i technologii niskoemisyjnych

Wydarzenie zostanie zainaugurowane wystąpieniem przedstawiciela Komisji Europejskiej, Pana Krzysztofa Gierulskiego. Ekspert omówi działania KE w zakresie efektywności energetycznej, a także odpowie na pytania uczestników Forum. Zasadnicza część Forum będzie składała się z trzech bloków tematycznych, poświęconych kolejno przedprodukcji, produkcji i postprodukcji. Forum zostanie zwieńczone debatą ekspercką, w której udział wezmą m.in. przedstawiciele spółek energetycznych oraz stowarzyszeń i instytucji branżowych. Wszystkie osoby zainteresowane aktualnie dostępnymi rozwiązaniami na „mapie efektywnościowej” zapraszamy 7 marca 2013 do Warszawy. Spotkanie ma charakter niekomercyjny, a zainicjowane zostało z myślą o wymianie doświadczeń i skojarzeniu partnerów biznesowych.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej:

http://cbepolska.pl/pl/forum-technologii-efektywnosc-energetyczna.html

Dodaj do:   Dodaj do google.com Dodaj do wykop.pl Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do delicious.com Dodaj do digg.com Dodaj do facebook.com Dodaj do myspace.com Dodaj do blip.pl
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
KOŁA SEP KOŁA SEP Studenckie, pracownicze czy inne - wszystkie koła związane z działalnością Stowarzyszenia ...
Elektrownie wiatrowe Elektrownie wiatrowe Grupa stworzona specjalnie dla tych których interesuje tematyka związana z pracą elektrowni i farm ...
Android OS Android OS Grupa dedykowana posiadaczom, fanom, telefonów/smatrtphone'ów z Androidem
POMOC elektroonline.pl POMOC elektroonline.pl Masz problem z jakąś funkcjonalnością portalu, nie możesz dodać zdjecia video?? pisz pomożemy!!
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl