Wariujące kierunkowskazy - Elektryka Samochodowa
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Elektryka Samochodowa Wariujące kierunkowskazy
REKLAMA
REKLAMA

Wariujące kierunkowskazy

Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

Witam,

może ktoś z forumowiczów zna problem:

gdy mamy pogodę jak dziś ( blisko 0°C i dość duża wilgotność ) wariują mi kierunkowskazy a przerywacz (tak się to chyba nazywa) pracuje z częstotliwością dwukrotnie wyższą niż normalnie.

Gdy samochód się rozgrzeje problem ustaje.

Macie jakieś doświadczenia z taka sytuacją?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kamil Motyka

Witam,
przyczyną jest zapewne francuskie auto(przynajmniej tak było w moim przypadku)... To ma związek z kurczliwością materiałów w niskich temperaturach. Nie wiem jakie konkretnie posiadasz auto ale musisz dobrać się do przełącznika kierunkowskazów, przeczyścić i dogiąć lekko blaszki aby lepiej przylegały i wszystko wróci do normy :)

cytuj zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

Witaj, mam VW passata 2003r, co ciekawe ma to tylko miejsce w wilgotne dni, przy -25 st C jest ok , przy 0 C jest również ok dopóki jest sucho.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kamil Motyka

to jest dokładnie Twój problem:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1967708.html
jeszcze możesz nie mieć wszystkich objawów które tam są opisane ale się pojawią :) u mnie sie zaczęło tak jak u Ciebie jest teraz. Później zaczęło się robić tak jak na tamtym forum opisane :) Wyczyściłem wszystko i zaczęło śmigać jak należy :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

Dzięki za podpowiedź. O wszystkowiedzącym wujku Google zapomniałem.

Przerywacz do czyszczenia.

Pozdrawiam

cytuj zgłoś nadużycie
Brak awataru
mivpl susan

jeszcze możesz nie mieć wszystkich objawów które tam są opisane ale się pojawią :) u mnie sie zaczęło tak jak u Ciebie jest teraz. Później zaczęło się robić tak jak na tamtym forum opisane :) Wyczyściłem wszystko i zaczęło śmigać jak należy :) elektronika samochodowa

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
elfka

Samo wyczyszczenie i ile daje. Jak mi się zaczęło tak robić to nie do końca wierzyłam, że to wystarczy. A jednak poskutkowało.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Filip Konieczny

Szkoda że nie podałeś marki samochodu. Miałam ten sam problem w mojej Hondzie

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl