GPS - Energetyka
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

GPS

Brak awataru
Jacek Hara

Poszukuje wszelkich informacji na temat wykorzystania GPS w porojektowaniu tras linii napowietrznych.
Pisze prace dyplomowa na taki temat i szukam jakichkolwiek info.A moze ktos poleci mi jakas dobra książke, bo ciezko mi cos znalesc.
Z gory dziekuje
pozdrawiam

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Anna Wróblewska

Ciężki temat ale spróbuj skontaktować się z firmą GLOBEMA i powiedz im jaka jest sprawa: że szukasz materiałów do pracy dyplomowej.

Zajmują się oni systemami EL.GIS

Tu masz link

Mam nadzieję, że choć troszkę przyda Ci się informacja. Napisz czy dali Ci jakieś materiały.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Jacek Hara

narazie nie odpisali

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Anna Wróblewska

Broniąc inżyniera na politechnice również potrzebowałam materiałów do pracy dyplomowej. Zgłosiłam się do firmy (nie będę tu robić im reklamy) i oprócz materiałów otrzymałam propozycję stażu. Poszukaj w internecie - na bank to nie jest jedyna firma w Polsce zajmująca się GPS w elektroenergetyce.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Adam Rychlewski

Witam, kolego Jacku czy udało ci się odszukać jakichś materiałów ponieważ ja również szukam informacji na ten wykorzystania GPS w projektowaniu linii napowietrznych.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl