Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14 - FARNELL ELEMENT14 - TE CONNECTIVITY - CZUJNIKI CIŚNIENIA - TERMISTORY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14

Czujniki marki TE Connectivity dostępne wprost z magazynów Farnell element14
fot. Czujniki TE Connectivity Czujniki z folią piezoelektryczną

Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wprowadził właśnie do swoich magazynów szeroki wybór czujników firmy TE Connectivity (TE) – światowego lidera w produkcji sensorów i komponentów do wykonywania połączeń. Czujniki TE są od teraz dostępne na stronie Farnell element14 z dostawą tego samego dnia.

Dostęp do szerokiego wyboru sensorów pozwoli inżynierom z łatwością dobierać podzespoły do różnych aplikacji, opierając się na takich kryteriach jak: czułość, zakres pracy, precyzja oraz rozdzielczość i dokładność pomiarowa. Bogata oferta produktowa TE pozwala na znalezienie komponentów zarówno do aplikacji przemysłowych, jak i nowoczesnych zastosowań konsumenckich, wymagających najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Do podzespołów TE, oferowanych przez Farnell element14 należą:

  • Czujniki ciśnienia: z wyjściami cyfrowymi lub analogowymi i układami kondycjonowania sygnałów, skalibrowane względem temperatury.
  • Termistory NTC: spełniają specyficzne wymagania krytycznych aplikacji OEM.
  • Czujniki temperatury i wilgotności: pozwalają mierzyć zarówno wilgotność względną, jak i temperaturę, z dużą precyzją, w szerokim zakresie warunków środowiskowych.
  • Płytki deweloperskie z czujnikami: są niewielkie i pobierają małą moc; łatwo je podłączyć do wielu platform deweloperskich.
  • Czujniki siły i obciążenia: łączą wytrzymałość z długoterminową stabilnością, a przy tym nie są kosztowne.
  • Czujniki przepływu: niezawodne jak kontaktrony, służą do pomiarów przepływu i zużycia wody w różnych aplikacjach, a także do zabezpieczania pomp, systemów ogrzewania i chłodzenia oraz wykrywania przecieków.

Zapoznaj się z pełnym wyborem czujników TE w Farnell element14 na stronie: http://pl.farnell.com/te-connectivity-sensor-solutions

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl