Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLUKE - TIS45
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS

Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS
fot. Fluke TiS45

Kamera TiS20 dostępna jest w cenie obniżonej o 6 proc., z kolei kamera TiS45 dostępna jest w zestawie promocyjnym w cenie obniżonej o 30 proc. od ceny regularnej i dodatkowo z latarką diodową na czapkę/kask L206 Deluxe. Promocja na kamery TiS 20 potrwa do końca br. natomiast promocja na kamery TiS45 z latarkami L206 Deluxe będzie obowiązywała do końca marca przyszłego roku.

Kamery termowizyjne Fluke z serii użytkowej TiS zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Wszystkie modele tej linii współpracują z systemem Fluke Connect™, umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też bardzo wysoką jakością obrazu.

Główne cechy kamer serii użytkowej Fluke: TiS75 / 65 / 60 / 55 / 50 / 45 / 40 / 20 / 10

  • Proste w użyciu wyszukiwanie i usuwanie awarii w terenie
  • Łatwe identyfikowanie potencjalnych problemów na szczegółowych obrazach w podczerwieni dzięki kamerze 5MP, rozdzielczości do 320 x 240 i dużemu wyświetlaczowi LCD 3,5 cala. Dokładna ostrość już z odległości 15 cm, dzięki ręcznej regulacji.
  • Dzięki rozdzielczości do 320 x 240 na każdym obrazie znajduje się więcej szczegółów, nawet na obiektach znajdujących się daleko – szczegółów, które mogą pomóc wykryć potencjalny problem.
  • Technologia1 IR-Fusion® umożliwia uzyskanie kontekstu poprzez wyświetlanie szczegółów w świetle widzialnym i pomiarów w podczerwieni dzięki dokładnemu połączeniu obrazów lub funkcji obrazu w obrazie.
  • Ostry obraz w krótszym czasie (z zastosowaniem opcji ręcznej regulacji ostrości lub stałej ostrości).
  • Możliwość podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym – bezprzewodowego synchronizowania obrazów z kamery oraz tworzenia i przesyłania wiadomości e-mail z raportami bezpośrednio ze smartfona dzięki aplikacji Fluke Connect®.
  • Możliwość łączenia się bezprzewodowo z innymi przyrządami Fluke Connect i pobierania innego rodzaju pomiarów, jak pomiary wartości elektrycznych czy wibracji, bezpośrednio do swojego obrazu termicznego.

Więcej informacji na www.fluke.pl  

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl