Projekt połączenia IGE+XAO z grupą Schneider Electric - IGE+XAO - SCHNEIDER ELECTRIC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Projekt połączenia IGE+XAO z grupą Schneider Electric
drukuj stronę
poleć znajomemu

Projekt połączenia IGE+XAO z grupą Schneider Electric

Projekt połączenia IGE+XAO z  grupą Schneider Electric

IGE+XAO ogłasza projekt połączenia z grupą Schneider Electric. Grupa IGE+XAO jest notowana na giełdzie, a więc projekt ten ma formę przyjaznej publicznej oferty wykupu akcji uruchomionej przez Schneider Electric.

Decyzję o połączeniu z koncernem Scheider Electric jednogłośnie poparła Rada Dyrektorów pod przewodnictwem CEO Grupy Alaina Di Crescenzo, który podkreśla, że to dobra wiadomość zarówno dla klientów i partnerów całej Grupy, jak i jej interesariuszy: 

  • Dla naszych klientów i partnerów, którzy skorzystają z marki "IGE+XAO": silniejszej, bardziej innowacyjnej i bardziej międzynarodowej, wspieranej przez grupę Schneider w ponad 100 krajach;
  • Dla naszych pracowników: być częścią globalnej Grupy o rocznych obrotach 25 miliardów euro i oferującej 144 000 miejsc pracy, to nowe perspektywy rozwoju zarówno w IGE+XAO, jak i w globalnej grupie Schneider Electric;
  • Wreszcie dla naszych akcjonariuszy, którzy od wielu lat wspierają rozwój firmy IGE+XAO i dla których oferta wykupu zainicjowana przez Schneider Electric spotyka się z początkowym kursem giełdowym sprzed 20 lat o wartości 7,77 €.

Jednocześnie Alain Di Crescenzo zapewnił, że sytuacja finansowa Grupy IGE+XAO stale się poprawia, co pozwoli przyspieszyć strategiczne działania w zakresie innowacyjności i obecności międzynarodowej.

Nowy rozdział w historii firmy symbolicznie odzwierciedla nowa szata graficzna z odświeżonym układem i uproszczonym logo Grupy IGE+XAO.

Źródło: IGE+XAO

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
ul. Plac na Stawach 3, Kraków
tel.  126303030
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl