Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC - KALIBRATORY PRZEMYSŁOWE - KALIBRATOR CIŚNIENIA - DPCTRACK2
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC

Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC
fot. Automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC

Kalibracja ciśnienia może być czasochłonna. Nowy automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC został zaprojektowany z myślą o technikach obsługujących procesy, w celu uproszczenia kalibracji ciśnienia oraz zapewnienia szybszych i bardziej dokładnych wyników testów. Urządzenie eliminuje większość kłopotów zwykle związanych z kalibracją ciśnienia - proces kalibracji ciśnienia jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, dzięki czemu pozwala szybko wykrywać nieszczelności. Przyrząd ten w ostatnich tygodniach uhonorowany został w USA tytułem Produktu Roku w konkursie Control Engineering 2018/Engineers' Choice Awards. Z okazji premiery w Polsce sprzedawany będzie w zestawach z oprogramowaniem DPCTrack2, w cenie pozwalającej na oszczędność ponad 20 proc. (w stosunku do ceny obu tych produktów).

Nowe urządzenie dedykowane jest zastosowaniom w przemyśle przetwórczym, przede wszystkim technikom oprzyrządowania, elektrykom oraz specjalistom ds. kalibracji ciśnienia.

Automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC to technologiczny krok do przodu w stosunku do popularnych kalibratorów ciśnienia serii 718 i 719. Uwzględnione w nim zostało szereg praktycznych postulatów zgłaszanych przez użytkowników.

Fluke-729 300 FC upraszcza proces kalibracji, automatycznie generując precyzyjne ciśnienia testowe, poprawiając integralność kalibracji poprzez kompensację wycieków i automatycznie dokumentując proces kalibracji ciśnienia, aby pomóc spełnić wymagania zgodności i wymogi prawne. Eliminuje kłopoty zwykle związane z kalibracją ciśnienia. Szablony testów, brak pomp ręcznych i ręcznych regulacji, automatyczne generowanie ciśnienia i regulacja, zintegrowana komunikacja HART i automatyczna dokumentacja kalibracji sprawia, że kalibracja ciśnienia jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek. 

DPCTrack2 to najlepsze w klasie oprogramowanie do zarządzania kalibracją. Fluke-729 300 FC w połączeniu z tym oprogramowaniem to świetny zestaw do kalibracji przyrządów zarówno “pod dachem”, jak i w terenie.

Fluke-729 300 FC

Przykładowe cechy Fluke-729 300 FC:

  • Automatyczne generowanie i kontrola ciśnienia dla wielu testów do 300 psi, (20 barów, 2 MPa),
  • Łatwa dokumentacja kalibracji za pomocą zdefiniowanych szablonów dla nadajników i przełączników. Użytkownik wprowadza początkowe i końcowe ciśnienia próbne i liczbę punktów testowych, a kalibrator dokumentuje zastosowane ciśnienie, zmierzone mA i błąd procentowy dla każdego punktu testowego,
  • Pomiar sygnałów mA na wyjściach nadajnika oraz pozyskiwania i symulacji sygnałów mA do testowania I / Ps i innych urządzeń pętlowych mA. Zawiera zasilacz pętli 24 V do testowania i zasilania nadajników w niezależnych testach odłączonych od systemu sterowania,
  • Automatyczne generowanie ciśnienia i regulacja dla kalibracji ciśnienia,
  • Eliminuje ręczne pompowanie i regulację ciśnienia,
  • Wbudowane szablony testów dla przetworników ciśnienia i przełączników ułatwiają udokumentowaną kalibrację,
  • Komunikacja HART dla podstawowych ustawień i regulacji HART,
  • Przenośny rozmiar podręczny, urządzenie świetnie sprawdza się także w terenie.

Zapraszamy na www.fluke.pl i na www.fluke.com/729

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl