Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75 - FLUKE - PROMOCJA - KAMERA TERMOWIZYJNA - MIERNIK CĘGOWY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75

Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75
fot. Kamera termowizyjna TiS75 z ręczną nastawą ostrości

Wszyscy decydujący się na zakup kamery termowizyjnej Fluke TiS75 będą mogli skorzystać z promocyjnej opcji i otrzymać miernik cęgowy Fluke 376FC za darmo. Promocja potrwa do końca czerwca.

Miernik cęgowy 376FC firmy Fluke sprawdza się w szerokim zakresie pomiarów prądowych, mierzy prawdziwe wartości RMS napięcia i prądu, odpowiednio do 100 V i 1000 A w trybie zarówno AC, jak i DC, a jego elastyczna sonda prądowa iFlex™, rozszerza zakres pomiarowy prądu AC do 2500 A, zwiększając zakres wyświetlanych wyników. Zapewnia także lepszy dostęp do mierzonych przewodników, również o nietypowych kształtach. Dzięki systemowi Fluke Connect miernik może być połączony bezprzewodowo bezpośrednio ze smartfonem, odczytów można dokonywać zatem bezpośrednio z ekranu telefonu, w bezpiecznej odległości od miejsca pomiaru i zapisywać je na bieżąco w chmurze, jak i wysyłać na bieżąco raporty poprzez e-mail czy za pomocą technologii komunikacji wideo ShareLive.

miernik cęgowy Fluke 376FC

Miernik cęgowy Fluke 376FC

Kamery termowizyjne Fluke z serii użytkowej TiS zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Kamera TiS75 to najwyższy model tej serii, charakteryzujący się najwyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320x240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu. 

Zastosowana w kamerze TiS75 technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładną lokalizację. 

Kamera termowizyjna Fluke TiS75

Kamera TiS75 jest również w pełni kompatybilna z aplikacją Fluke Connect wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud™). Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z kilkudziesięcioma różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

Kamera TiS75 (jak i pozostałe modele kamer serii użytkowej TiS) jest szczególnie polecana do zastosowań w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej na www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl