Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nadchodzi Międzynarodowy Dzień Elektryka
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nadchodzi Międzynarodowy Dzień Elektryka

Nadchodzi Międzynarodowy Dzień Elektryka
fot. Wiha

Prąd towarzyszy nam na każdym kroku − kiedy parzymy poranną kawę, podczas podróży do pracy, słuchania muzyki w domowym zaciszu czy oglądania filmu w wielkim multipleksie. Życie bez niego zdaje się być niewyobrażalne! Dlatego w najbliższych dniach pomyślmy cieplej o tych, którzy nieustannie dbają o dostarczanie go do naszego życia i czuwają, by nigdy go nie zabrakło – 10 czerwca świętujemy Międzynarodowy Dzień Elektryka!

Wyzwania stawiane przez rzeczywistość dwudziestego pierwszego wieku są niezwykle wymagające – aby odpowiadać na większość z nich potrzebujemy nieskończonych ilości prądu. Antoine de Saint-Exupéry napisał kiedyś, że „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. O ile jesteśmy niemal pewni, że nie miał wówczas na myśli energii elektrycznej, o tyle trzeba przyznać, że i tu stwierdzenie to jest bardzo prawdziwe. Równie prawdziwe, jak w przypadku elektryków – wszak tego, z czym pracują na co dzień nie widać gołym okiem, a jednak dzięki nim jest ciepło, jasno i komfortowo!

Z okazji ich święta, Wiha pragnie życzyć wszystkim elektrykom:

Odpowiedzialnych i świadomych pracodawców – wszak to od nich zależy organizacja i higiena pracy. Życzymy, abyście mogli im zawierzyć zarówno swoje zdrowie, jak i karierę oraz aby dbali o Was i o Wasze bezpieczeństwo podczas spełniania codziennych obowiązków.

Braku rutyny i pośpiechu – dwóch największych wrogów pracy z prądem. Byście zawsze wybierali rozwiązanie problemu świadomie, a nie odruchowo. Niech doświadczenie, uważność i umiejętność przewidywania nie opuszczają Was na krok.

Bezpiecznych i niezawodnych narzędzi, którym będziecie mogli zaufać podczas realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych zadań. Wiemy najlepiej, jak istotne są wygoda, ergonomia i bezpieczeństwo – oby Wasze narzędzia były niezawodnym, pewnym i sprawdzonym przedłużeniem Waszych rąk.

Na koniec zaś zostawiamy życzenie najważniejsze – byście w swojej pracy zawsze byli bezpieczni - każdego dnia pracujecie wszak pod ogromnym napięciem – dosłownie i w przenośni.

Samej dobrej energii, satysfakcji z wykonywanej pracy i wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Elektryka!

Zespół Wiha Polska

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl