Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL - KLEIN TOOLS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku

Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku
fot. Klein Tools

Umowa na dystrybucję marki Klein Tools została rozszerzona po tym, jak produkty firmy zyskały dużą popularność w Ameryce Północnej.

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych ogłosił, że produkty marki Klein Tools będą od teraz dostępne w Europie za pośrednictwem sklepu Farnell element14 oraz w krajach Azji i Pacyfiku – poprzez serwis element14. Klein Tools to jeden z wiodących na Świecie producentów narzędzi ręcznych oraz aparatury testowej na potrzeby branż: elektrycznej, elektronicznej i telekomunikacyjnej. Premier Farnell już od pewnego czasu dystrybuuje produkty marki Klein Tools w Ameryce Północnej, dostarczając je klientom sklepu Newark element14.

Założona w 1857 roku przez Mathiasa Kleina, firma Klein Tools produkuje narzędzia od ponad 160 lat. Mathias rozpoczął swoją działalność z przekonaniem, że jest w stanie produkować najlepsze narzędzia, jakie da się wykonać i to zaangażowanie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie przez jego bezpośrednich potomków, którzy nadal są w posiadaniu firmy i nadzorują jej działania.

Klein Tools obecnie prowadzi produkcję w Ameryce Północnej i w Europie, a oferta narzędzi została znacząco poszerzona. W efekcie obejmuje wszystko, począwszy od szczypiec i nożyc, przez narzędzia do zdejmowania izolacji z przewodów, aparaturę testową, a kończąc na narzędziach i złączach do przewodów do transmisji danych, sygnałów audio oraz wideo. Dodatkowo w ofercie znajduje się rodzina rozwiązań na potrzeby przechowywania i przenoszenia narzędzi, obejmująca wszelkie produkty tego typu, od pasów narzędziowych po duże, przenośne skrzynie na narzędzia. Klein dostarcza praktycznie wszystkie popularne rodzaje narzędzi ręcznych, jakie wykorzystuje się w budownictwie, elektronice, górnictwie i w innych zastosowaniach ogólnoprzemysłowych, a dodatkowo w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej.

„Niezmiernie się cieszymy, że będziemy mogli oferować produkty marki Klein Tools naszym klientom z Europy oraz regionu Azji i Pacyfiku” – powiedział James McGregor, Head of Test and Tools w Premier Farnell i Farnell element14. „Produkty firmy Klein Tools są projektowane i produkowane z myślą o potrzebach profesjonalnych użytkowników i są przygotowywane tak, by pozwalały wykonywać prace precyzyjnie, przy zachowaniu wysokiej jakości”.

Dodatkowe cechy, jakie uczyniły nazwę „Klein” sławną w branży narzędzi ręcznych obejmują wielofunkcyjność, która zapewnia wygodę, komfort i efektywność wykorzystania oraz wyjątkową wytrzymałość, jakość i żywotność.

Wraz z marką Klein Tools w ofercie Farnell element14 pojawia się ponad 100 nowych produktów, a wśród nich wkrętaki, szczypce, zaciskarki, narzędzia do zdejmowania izolacji z przewodów, cyfrowe multimetry i wiele więcej. Teraz wszystkie z nich będą dostępne do nabycia prosto z magazynów Farnell element14, z wysyłką w dniu zamówienia.

Premier Farnell działa pod marką Farnell element14 w Europie, jako Newark element14 w Ameryce Północnej oraz jako element14 w krajach Azji i Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl