Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - ROBERT ROSPĘDZIHOWSKI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA

Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA
fot. Robert Rospędzihowski

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, mianował Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za sprzedaż w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, odpowiadającego bezpośrednio przed Prezesem koncernu Premier Farnell, Chrisem Breslinem. Robert Rospędzihowski kieruje sprzedażą Farnell element14, w całym rejonie EMEA, a jego nominacja została ogłoszona ze skutkiem natychmiastowym.

Robert Rospędzihowski pełnił rolę Regionalnego Dyrektora Sprzedaży od 2015 roku, odpowiadając za sprzedaż, działania marketingowe i e-commerce w Europie Wschodniej, krajach skandynawskich oraz na kluczowych rynkach międzynarodowych w Rosji, Turcji i Izraelu.

Robert Rospędzihowski ma ponad 30 lat doświadczenia w sprzedaży i dystrybucji oraz imponujące osiągnięcia w zarządzaniu strategiami sprzedaży w obu Amerykach, Chinach i Europie. Powrócił do koncernu Premier Farnell w 2015 roku, po opuszczeniu firmy Thomas Cook, w której kierował promocją. Wcześniej piastował liczne wysokie stanowiska zarządzające i pełnił funkcje kierownicze w firmach z branży elektroniki, takich jak Premier Farnell, Arrow Electronics, Future Electronics, a początkowo także ITT/STC Electronic Services.

Chris Breslin, prezes firmy Premier Farnell powiedział: „Dowodami na umiejętności naszej kadry kierowniczej w Europie są osiągnięcia, jakie uzyskaliśmy w ostatnich 12 miesiącach. Robert był jednym z twórców tego sukcesu, osiągając solidny, 2-cyfrowy wzrost sprzedaży w Europie Wschodniej w ubiegłym roku. Przyjmując nowe stanowisko, wnosi ze sobą do Zarządu bogate doświadczenie i pokaźną wiedzę na temat rynku elektroniki, które jestem przekonany, że pomogą firmie Farnell element14 rosnąć także i w kolejnym roku. Bardzo się cieszę, że mogę awansować Roberta na nowe stanowisko i powitać go w naszej Kadrze Zarządzającej najwyższego szczebla”.

Robert Rospędzihowski jest także przewodniczącym Związku Harcerstwa Polskiego poza granicami Kraju, który liczy ponad 8000 członków na całym Świecie, w tym w Australii, Argentynie, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii i krajach skandynawskich. Jest żonaty i ma czwórkę dzieci.

Premier Farnell działa jako Farnell element14 w rejonie EMEA, Newark element14 w Ameryce Północnej i jako element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl