Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami - JUBILEUSZ - FLUKE - PROMOCJE - TESTERY ELEKTRYCZNE - FIELDSENSE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami

Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami
fot. Fluke T6-1000

Najpopularniejsze przyrządy Fluke w atrakcyjnych zestawach i ze zniżkami

Firma Fluke przygotowała  na sezon jesienny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na poszczególne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent w stosunku do cen standardowych. Akcja promocyjna właśnie rusza, potrwa do końca roku.

 – Stało się już swego rodzaju tradycją firmy Fluke, że jesienią przygotowujemy specjalną ofertę promocyjną dla użytkowników urządzeń naszej marki. W tym roku dodatkowo Fluke obchodzi okrągłą, 70-tą rocznicę swojej działalności, tak więc akcja promocyjna jest zakrojona na jeszcze większą skalę niż w latach ubiegłych – mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V.

Jeden z głównych nurtów tegorocznej akcji promocyjnej związany jest z technologią FieldSense. To jedna z najnowszych technologii opracowanych przez Fluke, wprowadzona na rynek wraz z testerami elektrycznymi T6-100 we wrześniu ub.r. Technologia FieldSense zastosowana w bezkontaktowych testerach elektrycznych, umożliwia uzyskiwanie dokładnych i równoczesnych odczytów napięcia i prądu (a nie tylko informacji o obecności/braku napięcia).

FieldSense sprawia, że praca z testerem elektrycznym jest bezpieczniejsza, ponieważ pozwala na mierzenie napięcia do 1000 V AC poprzez otwarte cęgi. Dzięki możliwości jednoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu oraz wyeliminowaniu konieczności otwierania pokryw i zdejmowania nakrętek przewodów wykonywanie pomiarów jest szybsze i wydajniejsze. Ponadto zastosowane w przyrządzie otwarte cęgi mają największe rozwarcie w branży i można ich używać do wykonywania pomiarów na przewodach o przekroju do 120 mm2, przenoszących prąd o maksymalnym natężeniu 200 A.

W ramach jesiennej urodzinowej promocji testery T6-1000 oferowane będą w zestawach, z obniżoną ceną testera oraz z darmowym etui Fluke HT-6 i zestawem zacisków krokodylkowych AC285.

Fluke T6-1000

Druga ważna część jesiennej akcji promocyjnej skierowana jest przede wszystkim do branży budowlanej, w szczególności do specjalistów takich jak: dekarze, brukarze, hydraulicy i elektrycy. W ramach akcji promocyjnej oferowany jest pas narzędziowy za darmo przy zakupie produktów takich jak: kamera termowizyjna Fluke TiS20, dalmierz laserowy Fluke 419D, krzyżowa poziomica laserowa Fluke 180 LG, miernik temperatury i wilgotności Fluke 971 oraz mierniki cęgowe Fluke 325 True-RMS i Fluke 368/369 True-RMS.

Poza tym w ramach urodzinowej promocji oferowane są także m.in.:

  • limitowana edycja zestawów: tester instalacji Fluke 1663 z bezpłatnym miernikiem cęgowym Fluke 324 i bezpłatnym oprogramowaniem DMS oraz tester instalacji Fluke 1664 FC  z bezpłatnym miernikiem cęgowym Fluke 325 i bezpłatnym oprogramowaniem DMS
  • multimetr z wbudowaną kamerą termowizyjną Fluke 279 FC True-RMS w promocyjnej cenie
  • multimetr cyfrowy Fluke 179 z głośnikiem Bluetooth gratis
  • plecaki na narzędzia Fluke Pack30 Professional i skrzynki na miernik i akcesoria C1600 w specjalnych obniżonych

Więcej szczegółów na stronie: https://www.fluke.com/pl-pl/gdzie-kupic/promocje-i-konkursy

Fluke T6-1000

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl