Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550 - FALOWNIKI - FLUKE - NAPĘDY - ANALIZATORY
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550

Fluke wprowadza na polski rynek analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550
fot. Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-550

Fluke wprowadza do sprzedaży na polskim rynku nową linię urządzeń - analizatorów napędów silnikowych - MDA-500. Jednocześnie debiutują dwa modele analizatorów: MDA-510 i MDA-550.

MDA-510 i MDA-550 to przenośne przyrządy pomiarowe przeznaczone do analizy napędów silnikowych, które pomagają bezpiecznie i w uproszczony sposób wyszukiwać i usuwać usterki silników z napędami falownikowymi.

Nowe analizatory napędów silnikowych Fluke MDA 510 i MDA 550 pomagają zaoszczędzić czas i uniknąć żmudnego konfigurowania skomplikowanych pomiarów, przy jednoczesnym uproszczeniu procesu wyszukiwania i usuwania awarii.

Wystarczy wybrać pomiar, a  wskazówki przedstawiane dla pomiarów, krok po kroku pokażą, gdzie należy wykonać połączenia do pomiaru napięcia i prądu, podczas gdy zaprogramowane profile pomiarowe zapewnią przechwytywanie wszystkich wymaganych danych każdej krytycznej sekcji napędu silnikowego – od wejścia zasilania do wyjścia, szyny DC i samego silnika elektrycznego.

Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-550

Analizatory napędów silnikowych Fluke MDA-510 i MDA-550 – główne cechy:

  • NAJWAŻNIEJSZE POMIARY: Napięcie wyjściowe falownika, napięcie szyny DC i napięcie tętnień, harmoniczne, asymetria
  • TRZY ZAAWANSOWANE PRZYRZĄDY POMIAROWE W JEDNYM: Analizator napędów silnikowych, analizator przebiegu sygnału i rejestrator danych w jednym
  • NAJWYŻSZA KLASA BEZPIECZEŃSTWA W BRANŻY: 600 V CAT IV / 1000 V CAT III do użytku na przyłączu elektrycznym i za nim
Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-510Analizator napędów silnikowych Fluke MDA-550
Fluke MDA-510Fluke MDA-550

Po wykonaniu podstawowych lub zaawansowanych pomiarów za pomocą analizatorów z serii MDA-500 można dzięki wbudowanemu generatorowi raportów łatwo i szybko generować wiarygodne raporty stanu przed badaniem i po badaniu.  

MDA-510 i MDA-550 to przenośne przyrządy pomiarowe przeznaczone do analizy napędów silnikowych, które pomagają bezpiecznie wyszukiwać i usuwać usterki silników z napędami falownikowymi. Pozwalają m.in.:

  • Mierzyć kluczowe parametry napędu silnikowego, w tym: napięcie, prąd, poziom napięcia szyny DC i tętnienia AC, asymetrię napięcia i prądu oraz harmoniczne (MDA-550), modulację napięcia oraz wyładowania napięciowe wału silnika (MDA-550).
  • Wykonywać rozszerzone pomiary harmonicznych w celu określenia wpływu harmonicznych niskiego i wysokiego rzędu na sieć zasilającą.
  • Wykonywać pomiary z udzielanymi krok po kroku wskazówkami wejścia zasilania napędu silnikowego, szyny DC, wyjścia napędu, wejścia zasilania silnika oraz pomiary wału (MDA-550) ze schematami połączeń pomiaru napięcia i prądu przedstawianymi krok po kroku na rysunkach.
  • Korzystać z uproszczonej konfiguracji pomiarów z zaprogramowanymi profilami pomiarowymi w celu automatycznego wyzwalania gromadzenia danych w oparciu o wybraną procedurę pomiaru.
  • Łatwo i szybko tworzyć raporty dokumentujące wyszukiwanie i usuwanie usterek oraz współpracę z innymi działami.
  • Mierzyć dodatkowe parametry elektryczne za pomocą pełnego oscyloskopu 500 MHz, miernika i funkcji rejestracji danych obejmujących pełen zakres pomiarów elektrycznych i elektronicznych wykorzystywanych w instalacjach przemysłowych.

Zestaw Fluke MDA-510

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl