Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series - OSCYLOSKOP - ANALIZATOR - OSCYLOSKOPY - FARNELL ELEMENT14 - GENERATOR ARBITRALNY - WOLTOMIERZ CYFROWY - KEYSIGHT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series

Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series
fot. Farnell element14

Niedroga aparatura o funkcjach sześciu różnych profesjonalnych instrumentów

Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wprowadził do swoich magazynów dwa nowe modele uniwersalnych oscyloskopów z rodziny Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series. Zaprojektowane by zapewnić wysoką jakość i zaoferować sprawdzoną w przemyśle technologię przy zachowaniu niskiej ceny, oscyloskopy 1000 X-Series umożliwiają dostęp do profesjonalnych funkcji inżynierom dysponującym dowolnym budżetem.

Nowe modele DSOX1204A i DSOX1204G mają pasmo do 200 MHz i są dostępne w wersjach 2- i 4-kanałowych. Ponadto, oprócz standardowych funkcji, typowych dla oscyloskopów, aparatura ta obsługuje szereg dodatkowych pomiarów i funkcji analitycznych, czyniąc je urządzeniami typu „6 w 1”. Wśród dodatkowych funkcji warto wymienić możliwość pracy jako: 3-cyfrowy woltomierz, 20-megahercowy generator, analizator protokołów, 3-cyfrowy licznik oraz analizator odpowiedzi częstotliwościowej lub generator charakterystyk Bodego, przydatny podczas badania wzmacniaczy, filtrów, zasilaczy i systemów audio.

 ­– Rodzina 1000 X-Series bazuje na tej samej, sprawdzonej technologii, którą firma Keysight wykorzystuje w swojej aparaturze InfiniiVision z wyższej półki. Dodając te dwa nowe modele do naszej oferty, oba dostępne do nabycia z wysyłką w dniu zakupu, Farnell element14 jest w stanie dostarczyć inżynierom narzędzia do profesjonalnych pomiarów, niezależnie od posiadanego budżetu ­– mówi James McGregor, Global Head of Category – Test, Tools and Production Supplies w Premier Farnell i Farnell element14.

Aparatura 1000 X-Series obejmuje modele przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników, począwszy od profesjonalnych projektantów, a kończąc na nauczycielach. Do kluczowych korzyści należą:

  • zaawansowane narzędzia analityczne, takie jak analiza odpowiedzi częstotliwościowej, testowanie z użyciem maski, FFT i segmentowana pamięć pozwalają na lepsze wnikanie w badane sygnały;
  • sprzętowe dekodowanie interfejsów szeregowych i operacje realizowane w układzie ASIC, zapewniają szybkie reakcje nawet wtedy, gdy wszystkie funkcje oscyloskopu są włączone;
  • łączność przez LAN i USB sprawiają, że łatwiej jest monitorować i dokumentować testy;
  • wbudowane interfejsy oraz małe wymiary sprawiają, że aparaturę tę łatwo zintegrować z rackowymi systemami zautomatyzowanego testowania, pracującymi w środowisku przemysłowym;
  • darmowy zestaw treningowy dla nauczycieli i wbudowane sygnały szkoleniowe sprawiają, że studenci mogą uczyć się korzystając z takiego samego, profesjonalnego interfejsu użytkownika, jaki wykorzystywany jest w najbardziej zaawansowanych oscyloskopach na rynku.

Pełny wybór oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series jest obecnie dostępny do nabycia w sklepie Farnell element14 w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce, poprzez Newark element14 w Ameryce Północnej oraz w sklepie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl