Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny – bezpieczeństwo pomiarów w atrakcyjnych cenach i zestawach - FLUKE - FLUKE T6-1000 - MIERNIK CĘGOWY AC/DC 376 FC TRUE-RMS FLUKE - FLUKE TIS45 - FLUKE 971 - FLUKE 561 - FLUKE 62 MAX+ - FLUKE 1663 - FLUKE 180LR - FLUKE 180LG - FLUKE FLUKE 175 - FLUKE 1507
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny – bezpieczeństwo pomiarów w atrakcyjnych cenach i zestawach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny – bezpieczeństwo pomiarów w atrakcyjnych cenach i zestawach

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny – bezpieczeństwo pomiarów w atrakcyjnych cenach i zestawach
fot. Fluke T6-1000

Firma Fluke przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, które pozwalają zaoszczędzić nawet do 35 proc. wobec cen standardowych. Wiosenna promocja rozpoczęła się 1 lutego i potrwa do 30 czerwca 2019 r. (lub do wyczerpania zapasów).

Dostępne są w niej przyrządy z funkcjami umożliwiającymi bezpieczną pracę (testery elektryczne, mierniki cęgowe), zachowanie wysokiej wydajności (testery instalacji), wykonywanie ogólnych zadań pomiarowych (multimetry cyfrowe i testery izolacji), a także badanie budynków/sprzętu (zestawy HVAC, kamery termowizyjne, termometry na podczerwień i poziomice laserowe).

Bezpieczne wykonywanie pomiarów - tester elektryczny Fluke T6-1000

Wystarczy nasunąć otwarte cęgi na przewód, a tester elektryczny T6-1000 firmy Fluke zmierzy napięcie i prąd. Umożliwia to bezpieczniejsze i łatwiejsze wykonywanie pomiarów w skrzynkach elektrycznych wypełnionych przewodami. Można równocześnie mierzyć napięcie do 1000 V i prąd do 200 A bez konieczności otwierania pokryw czy zdejmowania złączek nakręcanych. Oferta promocyjna obejmuje bezpłatny zestaw zacisków krokodylkowych AC285 SureGrip™ (które można zaczepić na wszystkich elementach, od cienkiego przewodu po 20-milimetrową śrubę) i wytrzymały holster HT-6.

Bezpieczna praca wymaga także starannego planowania, bezpiecznych praktyk i korzystania z właściwych przyrządów we właściwy sposób. Miernik cęgowy AC/DC 376 FC true-rms firmy Fluke umożliwia bezpieczne wykonywanie pomiarów w ciasnych skrzynkach elektrycznych. Jest też wyposażony w funkcje komunikacji bezprzewodowej i rejestracji danych. W ramach kampanii wiosennej model 376 FC można zakupić w specjalnej cenie, otrzymując przy tym bezpłatnie multimetr cyfrowy 114 (kompaktowy przyrząd z łatwą obsługą jedną ręką i automatycznym wyborem zakresu AC/DC).

Wyszukiwanie i usuwania awarii w instalacjach przemysłowych, elektrycznych i budowlanych

Elektrycy i technicy mogą skrócić czas inspekcji i napraw za pomocą kamery termowizyjnej Fluke TiS45. Charakteryzuje się ona rozdzielczością 19 200 pikseli (160x120) i jest wyposażona w specjalne tryby IR-Fusion® AutoBlend oraz Picture-In-Picture (obraz w obrazie). Zakup kamery Fluke TiS45 w wiosennej promocji daje możliwość otrzymania dodatkowo bezpłatnie miernika temperatury i wilgotności Fluke 971, który monitoruje dwa kluczowe czynniki decydujące o komforcie w budynku.

Dzięki specjalnej cenie można zaoszczędzić 35% przy zakupie termometru na podczerwień Fluke 62 MAX+. Termometr charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, wysoką dokładnością i łatwością obsługi. Stopień ochrony IP54 potwierdza odporność na kurz i wodę.

Bezkontaktowy termometr na podczerwień Fluke 561 (również dostępny w promocji) pozwala mierzyć temperaturę z bliska lub z pewnej odległości, więc nie ma potrzeby wchodzenia na drabinę. W jednym przyrządzie połączone są wszystkie funkcje pomiaru temperatury, których potrzebują specjaliści zajmujący się instalacjami przemysłowymi, elektrycznymi i HVAC/R (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja i chłodzenie).

Inne przyrządy dostępne w ramach wiosennej akcji promocyjnej to m.in.:

  • Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1663 lub 1664FC w specjalnej cenie, a w zestawie z nim bezpłatnie tester T6-600 lub T6-1000. Model 1664FC bezprzewodowo wysyła wyniki przez smartfona bezpośrednio z miejsca pomiaru, a testery z serii T6 wykorzystują technologię FieldSense, która umożliwia szybkie i łatwe wykonywanie pomiarów napięcia poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód — bez konieczności stosowania przewodów pomiarowych.
  • Samopoziomującę się krzyżowe poziomica z czerwonym laserem 180LR i zielonym laserem 180LG.
  • Przyrząd ogólnego przeznaczenia Fluke 115 DMM nadaje się idealnie do szybkich pomiarów i serwisu w terenie. Mierzy napięcie do 600 V i prąd do 10 A, a duży wyświetlacz z białym podświetleniem LED umożliwia pracę w słabo oświetlonych miejscach. Cena w ofercie specjalnej pozwala zaoszczędzić ponad 35% na pakiecie bezpieczeństwa zawierającym multimetr cyfrowy Fluke 115 i zestaw przewodów pomiarowych Fluke TLK-225 SureGrip™.
  • Multimetr cyfrowy Fluke 175 w specjalnej obniżonej cenie, w zestawie z bezpłatnymi składanymi słuchawkami Bluetooth.
  • Tester rezystancji izolacji Fluke 1507 - w promocji dostępny w cenie „niższego” modelu Fluke 1503 - jego szeroki zakres napięć testowych sprawia, że przyrząd ten doskonale nadaje się do wielu zadań z zakresu wyszukiwania i usuwania awarii, oddawania do eksploatacji oraz konserwacji zapobiegawczej. Dodatkowe funkcje, takie jak zdalna sonda, pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze podczas testowania.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl