Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14 - ELEKTRONIKA - FARNELL - WARSZTAT - AVNET - THE BEN HECK SHOW - ELEMENT14 - WORKBENCH WEDNESDAYS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14

Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14
fot. element14

Społeczność element14 rozpoczyna lato publikując premierowe odcinki serialu „Workbench Wednesdays” związanego z warsztatem elektronika.

element14.com, największa na świecie społeczność dla projektantów elektroniki, opublikowała najnowszy odcinek swojej serii programów „Workbench Wednesdays”, prowadzonych przez inżyniera, Jamesa Lewisa. Ten internetowy cykl przedstawia inżynierom wskazówki i porady na temat najnowszych narzędzi, które zwiększają produktywność w warsztatach elektronicznych, by pomóc sprytniej tworzyć nowe rozwiązania. Opublikowany dziś odcinek z całą pewnością sprawi, że włosy staną dęba, a to dlatego, że James będzie badał zabezpieczenia elektrostatyczne, jakie powinny się znaleźć w zestawie narzędzi każdego elektronika i których każdy inżynier powinien umieć używać.

Stworzyliśmy serię „Workbench Wednesdays” by pomóc członkom naszej społeczności poszerzać swoją wiedzę i by upewnić się, że dobrze rozumieją, jak wykorzystywać swoje narzędzia podczas tworzenia nowych, innowacyjnych produktów” – powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w społeczności element14. „James wprowadził naszą serię na nowe tory i prezentuje naszej liczącej już ponad 640 tysięcy członków społeczności perspektywę, która jest im bliska i zrozumiała, bo James sam również jest z zawodu inżynierem. Bardzo się cieszymy, że możemy kontynuować serię Workbench Wednesdays by wciąż pomagać członkom naszej społeczności w nawiązywaniu wzajemnych kontaktów, inspirowaniu kreatywności i wprowadzaniu ich projektów w życie.”

W odróżnieniu od tradycyjnych recenzji sprzętowych, w ramach serii „Workbench Wednesdays” prezentowane są praktyczne wskazówki w odniesieniu do rzeczywistych sytuacji, jakie można spotkać w laboratoriach elektronicznych. Odcinki dostarczają inżynierom i twórcom cenną wiedzę, która pomaga im w podejmowaniu decyzji na temat zakupów nowego sprzętu i gadżetów. Członkowie społeczności są również zachęcani do interakcji z gospodarzem programu oraz komentowania zaprezentowanych treści, by nabrali jeszcze lepszego zrozumienia tematu, narzędzi i omawianych koncepcji. W jednym z najbardziej popularnych odcinków serii „Workbench Wednesdays”, James zastanawiał się, kiedy nadchodzi konieczność wymiany stacji lutowniczej na nowszą oraz jak konserwować groty lutownicze w taki sposób, by jak najbardziej wydłużyć ich żywotność i sprawić, by cała stacja mogła niezawodnie pracować przez wiele lat.

Społeczność element14 to pierwsze takie miejsce, przygotowane specjalnie z myślą o profesjonalnych inżynierach, twórcach i entuzjastach. Przynosi swoim członkom wiele korzyści i pomaga im rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Społeczność element14 jest częścią firmy Farnell, która należy do koncernu Avnet. Przystępując do społeczności element14 otrzymuje się dostęp do zasobów z informacjami na temat wielu najnowocześniejszych narzędzi deweloperskich, materiałów technicznych pochodzących od dostawców, dyskusji pomiędzy członkami społeczności, webinariów oraz do czatu na żywo z zespołem wsparcia serwisu element14.

Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień. Aby dowidzieć się więcej na temat serii „Workbench Wednesdays”, publikowanej przez społeczność element14, prosimy odwiedzić stronę: https://www.element14.com/community/community/element14-presents/workbenchwednesdays.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl