Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów - OSCYLOSKOP - POMIARY - FARNELL - TEKTRONIX - OSCYLOSKOPY CYFROWE - TEKVPI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów

Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów
fot. Tektronix TBS2000B

Farnell wprowadza nowe cyfrowe oscyloskopy firmy Tektronix, oferując je z 15-procentową zniżką, do wyczerpania zapasów. Nowe oscyloskopy serii TBS2000B mają funkcje zautomatyzowanych pomiarów, które pomagają tak inżynierom, jak i nauczycielom.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swoją ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o nowy model cyfrowego oscyloskopu Tektronix TBS2000B z funkcjami rejestracji danych, plasujący się na poziomie sprzętu dla początkujących. Projektanci elektroniki, inżynierowie zajmujący się testowaniem oraz nauczyciele będą mogli skorzystać z tej niezwykle łatwej w użyciu aparatury, jej funkcji zautomatyzowanych pomiarów oraz dużego, 9-calowego wyświetlacza. Model TBS2000B cechuje się wyjątkową wydajnością oraz zaawansowanymi funkcjami debugowania, dostępnymi za niewygórowaną cenę. Klienci będą mogli także skorzystać ze specjalnie zorganizowanej promocji, w ramach której do czasu wyczerpania zapasów, sprzęt jest do nabycia z 15% zniżką.

Nowy cyfrowy oscyloskop TBS2000 marki Tektronix powstał na bazie legendarnego i bardzo cenionego przez klientów modelu TBS2000, ale cechuje się większą wydajnością, łatwiejszym sposobem użytkowania oraz korzystniejszą ceną. Nowa seria TBS2000B całkowicie zastępuje dotychczasową TBS2000, mając te same wymiary i interfejs programowania. Do cech nowego urządzenia, na które warto zwrócić uwagę, należą:

  • 9-calowy wyświetlacz WVGA, bufor pamięci na 5 milionów próbek i szybkość próbkowania 2 GSa/s, które pozwalają użytkownikowi na zdejmowanie znacznie większej ilości informacji o sygnałach, szybkie debugowanie i walidację projektów.
  • 32 zautomatyzowane pomiary i kursor, którym można poruszać po zarejestrowanym przebiegu, obsługujący funkcje wyszukiwania i oznaczania. Pozwala na łatwe wykrywanie zdarzeń, jakie występują na zdjętym przebiegu.
  • TekVPI™ – opatentowany przez firmę Tektronix interfejs sond pomiarowych, który może być stosowany z różnymi sondami, a w tym z najnowszymi różnicowymi sondami aktywnymi i sądami prądowymi, obsługującymi automatyczne skalowanie i dobór jednostek. To jedyny na rynku oscyloskop przeznaczony dla początkujących użytkowników, który ma zaimplementowaną obsługę TekVPI™. TBS2000B wspiera także tradycyjne, pasywne sondy ze złączem BNC.
  • Bogaty wybór interfejsów komunikacyjnych, a w tym Wi-Fi (poprzez kartę Wi-Fi podłączaną przez USB), dwa porty USB, pracujące w trybie hosta oraz 100-megabitowy Ethernet przewodowy. Wszystkie one pozwalają na łatwe dzielenie się wynikami pomiarów i usprawniają współpracę.

James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell powiedział: „Oscyloskopy serii Tektronix TBS2000B stanowią istotne usprawnienie jednej z najbardziej popularnych rodzin produktów z kategorii aparatury kontrolno-pomiarowej w sklepie Farnell. Dobrze sprawdzają się w bardzo różnych aplikacjach, a w tym w IoT, motoryzacji, systemach obronnych, przetwarzaniu dużych mocy i w edukacji. Użytkownicy, którzy korzystali wcześniej z modeli TBS2000 z łatwością przejdą na nowe produkty i będą mogli cieszyć się najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Intuicyjna obsługa z użyciem 9-calowego wyświetlacza oraz funkcje automatycznych pomiarów zwiększą produktywność oraz przyspieszą procesy związane z pracami projektowymi i testami.”

Farnell oferuje swoim klientom niezrównane wsparcie techniczne w ramach czego działa zespół specjalistów od testów i pomiarów oraz dostępne, bogate zasoby materiałów online, takich jak np. unikalne narzędzie internetowe do wyboru sond pomiarowych - Tektronix Probe Selector. Klienci mają też dostęp do setek najnowszych produktów i popularnych bestsellerów, pochodzących od wiodących na rynku partnerów Farnella, takich jak Tektronix. Sprzęt ten jest dostępny z wysyłką w dniu zamówienia. Ponadto, wraz z premierą nowej rodziny oscyloskopów Farnell uruchomił nawet 15-procentową zniżkę na wybrane towary, ważną do wyczerpania zapasów. Warto też wiedzieć, że w ramach specjalnej oferty wiosennej, Farnell sprzedaje wiele produktów w cenach promocyjnych, a w tym przecenione nawet o 30% elementy z kategorii aparatury kontrolno-pomiarowej.

Oscyloskopy cyfrowe Tektronix TBS2000B są dostępne do nabycia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku oraz w sklepie Newark w Ameryce Północnej.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl