Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz - FARNELL - ZASILACZE LABORATORYJNE - ROHDE & SCHWARZ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz

Nowa generacja zasilaczy marki Rohde & Schwarz
fot. Rohde & Schwarz NGP822

Zasilacze serii NGP800 obejmują pięć modeli o mocy 400 W i 800 W

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swoją ofertę o nowe zasilacze serii NGP800 firmy Rohde & Schwarz. Na nowej generacji aparaturę serii NGP800 składa się pięć modeli 2- i 4-kanałowych, pracujących z mocą 400 W lub 800 W, przeznaczonych zarówno do zastosowania w laboratoriach badawczych, jak i w zautomatyzowany systemach kontrolnych. Inżynierowie-projektanci i specjaliści od testów, sięgając po nowe produkty, skorzystają z wiodących na rynku możliwości w zakresie interfejsów komunikacyjnych, bezpieczeństwa, zaawansowanych funkcji i elastyczności.

Firma Rohde & Schwarz jest znana z dużej elastyczności tworzonych przez siebie produktów, ich długiej żywotności, niezrównanej jakości, oraz zgodności z różnymi wymaganiami środowiskowymi. Nowe zasilacze serii NGP800 mają 5-calowe wyświetlacze o dużej rozdzielczości z ekranem dotykowym, dzięki którym synchronizacja wyjść, badanie przebiegów czasowych czy rejestrowanie danych na potrzeby dogłębnej analizy stają się bardzo proste. Wszystkie nowe modele są oferowane standardowo z 3-letnią gwarancją. Ponadto do ich zalet należą:

 • Pełna elastyczność: zasilacze mają po dwa lub cztery wyjścia, które można połączyć szeregowo lub równolegle, zwiększając tym samym podawane napięcie lub prąd. Każde z wyjść może pracować niezależnie lub synchronicznie, co pozwala mieć pewność, że sprzęt będzie poprawnie dostarczać moc.
 • Pełne bezpieczeństwo: zabezpieczenie nadprądowe, nadnapięciowe, przeciw przekroczeniu mocy i termiczne chronią obciążenie. Maksymalny prąd, napięcie i moc na wyjściach mogą być ustalane niezależnie dla każdego kanału.
 • Pełnia funkcji: funkcja jednostajnego narastania lub opadania napięcia na wyjściu (EasyRamp), opóźnienia wyjścia oraz generowanie funkcji arbitralnych (QuickArb) pozwalają emulować działanie różnego rodzaju zasilaczy,  w tym i takich, które nie pracują stabilnie. Wśród pozostałych możliwości zasilaczy warto wymienić jednoczesne rejestrowanie napięć i prądów na wszystkich wyjściach, dostępność zapisanych danych w postaci plików .CSV na potrzeby raportów i dokumentacji oraz zdalne monitorowanie w celu poprawy regulacji napięcia.
 • Pełna łączność: złącze USB i interfejs LAN pozwalają zasilaczom serii NGP800 na pracę w zautomatyzowanych systemach testowania i na liniach produkcyjnych, gdzie praca aparatury jest kontrolowana zdalnie. Zasilacze można rozbudować o łączność za pomocą interfejsu GPIB, wyzwalanie z użyciem cyfrowych wejść i wyjść, wejście analogowe oraz obsługę bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Rohde & Schwarz NGP824

  James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell powiedział: „Niezmiernie się cieszymy, że możemy zaprezentować tę nową serię zasilaczy kolejnej generacji, produkowanych przez firmę Rohde & Schwarz. Stanowią one niewątpliwie ekscytującą rodzinę produktów, która poświadcza nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie na rynek najlepszej aparatury kontrolno-pomiarowej, spełniającej w tym zakresie wszelkie potrzeby naszych klientów. Nasze partnerstwo z firmą Rohde & Schwarz daje naszym klientom dostęp do dużego wyboru aparatury kontrolno-pomiarowej, łącząc innowacyjne doświadczenia R&S z wiodącą na rynku, globalną siecią dystrybucji i wsparcia firmy Farnell.”

  Farnell oferuje bogaty wybór produktów, które wspierają inżynierów zajmujących się projektowaniem elektroniki oraz jej produkowaniem i testowaniem. Klienci mają też bezpłatny dostęp do materiałów opublikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, umieszczonych na stronie internetowej firmy Farnell, a także do wsparcia technicznego przez 24 godziny na dobę w dni robocze w języku angielskim.

  Wszystkie modele zasilaczy z rodziny Rohde & Schwarz NGP800 są dostępne do nabycia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku oraz w sklepie Newark w Ameryce Północnej.

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Farnell, An Avnet Company
  Farnell, An Avnet Company
  ul. Canal Road , Leeds
  tel.  00 800 121 29 67
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl