Aplikacja NASA dla iPhone'a - IPHONE - NASA - SATELITA - IPAD - ZDJECIA SATELITARNE - IPOD
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Aplikacja NASA dla iPhone'a
drukuj stronę
poleć znajomemu

Aplikacja NASA dla iPhone'a

Aplikacja NASA dla iPhone'a
fot. iPhone

Amerykańska agencja kosmiczna NASA udostępniła nową wersję bezpłatnej aplikacji dla iPhone'a, iPoda oraz iPada. Program pozwala na otrzymywanie zdjęć i najnowszych informacji o misjach kosmicznych oraz śledzenie aktualnych pozycji wybranych satelitów. 

Aplikacja umożliwia pobieranie zdjęć i bieżących informacji ze stron internetowych NASA. Ma także kalendarz aktualnych misji kosmicznych oraz moduł do śledzenia pozycji wybranych satelitów - ich aktualne położenie jest pokazywane na tle mapy świata. Można również uzyskać listę widocznych przelotów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS.

NASA App pozwala także na oglądanie kanału telewizyjnego NASA TV oraz dostęp do kolekcji zdjęć NASAImages.org obejmującej 125 tysięcy fotografii. Wśród dostępnych opcji jest również dzielenie się informacjami za pośrednictwem portali społecznościowych Facebook i Twitter.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach: NASA App oraz NASA App HD. Do jej działania niezbędne jest połączenie internetowe.

PAP

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl