Nowe piloty systemu Xcomfort - AUTOMATYKA - INSTALACJA ELEKTRYCZNA - INTELIGENTNY DOM - MOELLER - XCOMFORT - PILOT - SYSTEMY STEROWANIA - EATON MOELLER - EATON
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe piloty systemu Xcomfort
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe piloty systemu Xcomfort

Nowe piloty systemu Xcomfort
fot. Xcomfort

Eaton Moeller wprowadził nowe piloty do swojego systemu xComfort. W pilotach sterujących zmieniono nie tylko wygląd ale wprowadzono również dodano dodatkowe funkcje. Pozwalają na centralne sterowanie systemem Xcomfort, zainstalowanym w naszym domu.

W porównaniu z poprzednim pilotem nowy model wyróżnia się nowoczesnym designem, dopasowanym do współczesnych wnętrz. Poprawiona została ergonomia sterowania, a dodatkowo pilot wyposażono w dwie diody sygnalizujące, który kanał jest wykorzystywany i czy urządzenie odbierające sygnał wykonało polecenie.

Nowy pilot to również wersja dwunastokanałowa, ale wyposażona została w wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są nazwy sterowanych urządzeń. Dodatkowo aparat ten ma wbudowane 3 programy czasowe, pozwalające na automatyczne sterowanie odbiornikami Xcomfort.

Źródło: Eaton Moeller

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl