Energetyczne konferencje w Sosnowcu - ENERGETYKA - KONFERENCJA - EXPO SILESIA - SMART GRID
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Energetyczne konferencje w Sosnowcu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Energetyczne konferencje w Sosnowcu

Energetyczne konferencje w Sosnowcu
fot. Vattenfall

Przedstawiciele największych koncernów energetycznych, zarówno z Polski jak i zagranicy, będą gościć w dniach 24 – 25 kwietnia w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia

Zaplanowane na ten czas dwie specjalistyczne konferencje to wydarzenia skupiające liczne grono osób powiązanych z sektorem energetycznym oraz dające doskonałą okazję do wymiany doświadczeń między instytucjami, inwestorami i przedsiębiorcami.

Inwestycje w Polski Sektor Elektroenergetyczny. Nowe Bloki w Energetyce są tematem spotkania zaplanowanego na 24 kwietnia, podczas którego referaty wygłoszą przedstawiciele spółek będących liderami w produkcji energii elektrycznej – PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. oraz TAURON Wytwarzanie S.A., jak również czołowego producenta kotłów energetycznych – SEFAKO S.A. Oprócz firm z Polski na konferencji zaprezentuje się również jeden z największych koncernów międzynarodowych – China National Electric Engineering Corporation – którego wystąpienie dotyczyć będzie generalnych założeń bloku energetycznego na parametry nadkrytyczne, jaki mógłby powstać w Polsce.

25 kwietnia odbędzie się konferencja pt. Smart Grid. Efektywne Systemy w Energetyce, podczas której wiodące firmy branżowe wygłoszą referaty w trzech sesjach tematycznych. Pierwsza z nich, podczas której zaprezentują się firmy Energa Operator S.A. oraz TAURON Dystrybucja GZE S.A., dotyczyć będzie systemów przesyłania energii elektrycznej. W drugiej sesji, poświęconej zagadnieniu przyrządów pomiarowych w energetyce, wystąpią firmy takie jak: Landis Gyr,  ETI Polam Sp. z o.o., Mikronika, KCSP S.A. oraz Apator Pafal S.A. Trzecia sesja, poruszająca kwestię osprzętu stosowanego w instalacjach elektroenergetycznych, to prezentacje przygotowane przez m.in. Innovation Technology Group S.A. oraz WASKO S.A.

W ramach porozumienia o współpracy ze Śląskim Związkiem Gmin i Powiatów prezydent miasta Sosnowiec – Kazimierz Górski – podczas uroczystego otwarcia wygłosi referat na temat implementacji technologii Smart Grid dla systemu zarządzania energią w budynkach municypalnych gminy Sosnowiec.    

Swoim patronatem wydarzenia objęli: Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Akademia Górniczo-Hutnicza
w Krakowie, Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki oraz Główny Instytut Górnictwa.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.powermeeting.pl, www.expocable.pl

Organizator
Expo Silesia Centrum Targowo-Konferencyjne
ul. Braci Mieroszewskich 124
41 – 219 Sosnowiec

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl