Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie - ZŁĄCZA - KABLE - DYSTRYBUCJA - 3M - FARNELL - OPASKI I TAŚMY - LINECARD - KLEJE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie

Farnell element14 ogłasza największy asortyment produktów 3M w Europie
fot. Farnell element14

Farnell element14, wiodący na świecie dystrybutor podzespołów elektronicznych, będący częścią Premier Farnell Group, rozszerzył niedawno swoją ofertę, stając się największym dystrybutorem produktów 3M w Europie.

Ostatnie produkty dodane do LINECARD obejmują 112 nowych linii taśm i 80 nowych linii kabli. Produkty te dołączą do obszernego portfolio ponad 2000 unikalnych produktów 3M dostępnych w Europie, w tym złącz, kabli i klejów.

Farnell element14, jako wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu elektrycznego, elektronicznego i telekomunikacji, otrzymał ostatnio od firmy 3M nagrodę za doskonałą współpracę w zakresie marketingu, zatowarowania i sukcesów w e-commerce, a także rozszerzenia asortymentu, dzięki czemu stał się najlepiej zaopatrzonym dystrybutorem produktów 3M w Europie.

- Mamy ogromną przyjemność przedstawić firmę Farnell element14, która otrzymała nagrodę za znakomitą strategię partnerstwa z 3M tego roku. Poza stale rosnącymi wynikami sprzedaży, 3M docenia wsparcie okazywane w takich dziedzinach jak wprowadzanie nowych produktów, zarządzanie portfolio, planowanie i realizacja planu marketingowego, współpraca w działaniach SEM oraz ulepszenia w łańcuchu dostaw. Kolejne udoskonalenia współpracy, które zamierzamy wspólnie wdrożyć będą wspierać dalszy wzrost sprzedaży w obu naszych organizacjach - powiedział Matt Edmonds, Key Account Executive w firmie 3M.

- Cieszę się, że mogę już ogłosić, że Farnell element14 ma obecnie największy asortyment produktów 3M w Europie. Staramy się słuchać, czego potrzebują nasi klienci, aby ich praca była łatwiejsza. Najnowszy asortyment 3M w Farnell element14 dodaliśmy po otrzymaniu informacji od naszych klientów, którzy sygnalizowali, że chcieliby kupować więcej produktów tej firmy. W rezultacie zobowiązaliśmy się do szerszego udostępnienia bazy produktów 3M, która będzie się jeszcze rozrastała w nadchodzących miesiącach - powiedział Mike Buffham, dyrektor ds. zaopatrzenia i zarządzania produktami w firmie Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl