Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce - ELEKTRONIKA - KRAKÓW - SKLEP INTERNETOWY - DYSTRYBUCJA - E-COMMERCE - FARNELL - FARNELL ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce

Farnell element14 realizuje kolejny etap strategii lokalnej dystrybucji w Polsce
fot. Farnell element14

Farnell element14 w dalszym ciągu umacnia swoją obecność na polskim rynku. Firma ogłosiła, że od tej chwili będzie oferowała klientom wyłącznie bezpośrednią obsługę w zakresie dostaw komponentów elektronicznych i rozwiązań inżynierskich.

W celu zapewnienia lepszej obsługi klientów w tym regionie firma zapewnia klientom lokalną wersję serwisu internetowego. Zamówienia można składać bezpośrednio w języku polskim, co znacznie zwiększa poczucie komfortu podczas korzystania z portalu. Klienci mają bezpośredni dostęp do 500 tys. produktów z cenami podanymi w lokalnej walucie i dostawą następnego dnia. 

Otwarcie w październiku nowego centrum telemarketingu i telesprzedaży w Krakowie zakończyło pierwszy etap działań, które mają zapewnić nowym i istniejącym klientom Farnell element14 z całego kontynentu obsługę najwyższej klasy w 22 europejskich językach.

Centrum stanowi część strategicznej inwestycji Farnell element14 i powstało z myślą o świadczeniu najwyższej jakości, wielokanałowych usług dostosowanych do potrzeb klientów. Centrum działa w ścisłej współpracy z przedstawicielami handlowymi, działami obsługi klienta oraz zespołami e-commerce i marketingu sieci Farnell element14 w całej Europie.

Poza tym, klienci mają dostęp do globalnej społeczności element14 i wsparcia technicznego wykwalifikowanych doradców, a także do bezstronnych porad i kompleksowej pomocy z zakresu legislacji.

 – Strategiczne zmiany stanowią część planu, który ma umożliwić naszym klientom bezpośredni zakup produktów Farnell element14 w Polsce oraz zagwarantować im najwyższą jakość obsługi.  Farnell element14 dokłada wszelkich starań, aby rozwijać działalność ukierunkowaną na klientów poszczególnych krajów. Ma temu służyć tworzenie stron internetowych w lokalnych językach oraz podawanie informacji o cenach produktów w lokalnych walutach.  Działania tego rodzaju są już wdrażane w Polsce oraz na Łotwie, Litwie i Słowacji – powiedział Robert Rospędzihowski, Dyrektor Handlowy Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl