Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm - DYSTRYBUCJA - PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - FARNELL ELEMENT14 - POWER CIRCUIT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm
drukuj stronę
poleć znajomemu

Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm

Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm

Firma Farnell element14 zapowiedziała dzisiaj, że jej innowacyjny Program Lojalnościowy dla Firm, z nagrodami o wartości kilku milionów GBP, zostanie wprowadzony również w Polsce.

Do tej pory firma przeznaczyła dla swoich stałych klientów £500 000 na nagrody w tym popularnym programie, który miał swoją premierę w czerwcu 2012 roku. Teraz polscy klienci mogą zyskać nawet 40 000 PLN na zakupach dokonanych w Farnell element14 w ramach programu. Jest to znacznie więcej niż kwota £500 przyznana na zeszłoroczną edycję. W programie przewidziano również wyjątkowe oferty i promocje, także w zakresie usług.

Aczkolwiek nagrody w programie to nie tylko wyjątkowe oferty i promocje produktów i usług. Wśród nagród są również kupony Farnell element14, które można wykorzystać na zakupy produktów z bogatego asortymentu 500 000 pozycji oraz oferty wyjazdów integracyjnych dla pracowników firm. Nagrody można także przekazać na cele charytatywne, na konta największych krajowych i międzynarodowych organizacji pożytku publicznego.

Od stycznia br., kiedy program został wprowadzony we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Irlandii, w ciągu dwóch tygodni odnotowano już ponad 3000 rejestracji stałych klientów, których łączne zakupy w portalu przekraczają równowartość 15 milionów GBP rocznie.

 – Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Polski nową edycję Programu Lojalnościowego dla Firm. Nowa wersja programu, w której przewidziane są zarówno nagrody, jak i wyjątkowe oferty i promocje, została opracowana pod kątem potrzeb naszych klientów - to oni są dla nas najważniejsi – powiedział Alan Paterson, Dyrektor marketingu w Farnell element14.

„Rejestracja dotychczasowych i nowych klientów w programie lojalnościowym odbywa się w tempie jeden klient na minutę. Motywuje to nas do jeszcze większych starań, aby zapewnić klientom jak najwięcej korzyści w programie oraz stworzyć warunki sprzyjające owocnej, długoterminowej współpracy. W związku z planowanym rozwojem firmy zamierzamy przeznaczyć w tym roku ponad 2 miliony GBP na nagrody. Zapraszamy do współpracy nowych klientów”.

 – Udział w programie lojalnościowym przyniósł firmie Innovative Physics wiele korzyści. Naszą nagrodą w programie były kupony na kwotę 250 GBP, dzięki którym mogliśmy uzupełnić wyposażenie nowej pracowni projektowej.  Uczestnictwo w programie przyniosło nam również wymierne korzyści w prowadzonej przez nas działalności. Dzięki kontaktom nawiązanym w trakcie realizacji jednej z nagród w programie udało się nam poszerzyć sieć naszych dostawców – powiedziała Natalie Harper, Dyrektor ds. rozwoju w firmie Innovative Physics.

Wprowadzenie Programu Lojalnościowego dla Firm to kolejny etap strategicznych działań Farnell element14 w Europie Wschodniej po utworzeniu w zeszłym roku w Krakowie nowego centrum telesprzedaży i telemarketingu. Centrum zapewnia najlepszą w swojej klasie obsługę dotychczasowych i nowych klientów firmy z całej Europy w 22 językach. Centrum stanowi część strategicznej inwestycji Farnell element14 i powstało z myślą o świadczeniu najwyższej jakości, wielokanałowych usług dostosowanych do potrzeb klientów.

Kolejna edycja Programu Lojalnościowego dla Firm będzie wprowadzana w krajach europejskich w lutym i marcu. Aby wziąć udział w programie klienci muszą się zarejestrować na stronie www.thepowercircuit.com.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl