Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables - KABLE - RAPORT - PRZEWODY - NKT CABLES
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables
drukuj stronę
poleć znajomemu

Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables

Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables
fot. nkt cables

Pomimo niższych przychodów NKT odnotowało wyższe zyski niż w 2011 roku. Wynik operacyjny EBITDA wzrósł do 140 mln Euro, 18 % więcej niż w poprzednim roku. Był on głównie związany z korektą kosztów w Nilfisk-Advance oraz poprawą zysków nkt cables. Marża operacyjna EBITDA wzrosła z 7, 2% w 2011 roku do 8,6 % w 2012 roku.

Pod koniec 2012 roku fabryka kabli lądowych i podmorskich wysokiego napięcia w Kolonii zbliżyła się znacząco do osiągnięcia oczekiwanej wydajności. Pojemność obrotnicy została zwiększona za pomocą terminalu do przeładunku i składowania w Rotterdamie, co zwiększy elastyczność od 2013, ponadto liczne zakłady i procesy w Europie i Chinach były dalej modernizowane i usprawniane. W kilku segmentach produktów, można było zauważyć rosnącą dysproporcję pomiędzy podażą a popytem, co doprowadziło do ogólnej nadwyżki zdolności produkcyjnych w branży.

W 2012 nkt cables zwiększyło wydajność, doświadczenie i wiedzę dzięki realizacji dużych projektów na lądzie i w morzu, wdrażając optymalizację produkcji w Czechach oraz przygotowując nową strukturę organizacyjną, która zostanie wprowadzona w życie w 2013 roku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
NKT S.A.
NKT S.A.
ul. Gajowa 3, Warszowice
tel.  +48 32 757 1700
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl