Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14 - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - CZUJNIKI - UŁAMKOWY EFEKT HALLA - ZJAWISKO HALLA - DYSTRYBUCJA - CZUJNIKI I SENSORY - FARNELL ELEMENT14 - CZUJNIKI POŁOŻENIA - TT ELECTRONICS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14

Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14
fot. Farnell element14

Bezkontaktowe obrotowe czujniki położenia TT Electronics MagnePot 6150 o wyjątkowej trwałości rotacyjnej 

We współpracy z Farnell element14 firma TT Electronics zaprezentowała najnowszą serię bezkontaktowych obrotowych czujników położenia MagnePot 6150, oferujących wyjątkową trwałość rotacyjną do 100 mln obrotów.

Czujniki położenia MagnePot wykorzystywane są w przemyśle, medycynie, lotnictwie i aplikacjach automatyki przemysłowej. Wykonane są w bezkontaktowej technologii wykorzystującej efekt Halla, a zakres wykrywania obejmuje kąty pomiędzy 35o i 360o.  Czujniki posiadają tuleje montażowe o średnicy 7/8 cala, charakterycujące się trwałością do 10 mln obrotów wałka. 

Zastosowanie technologii bezkontaktowej wykorzystującej zjawisko Halla oznacza, że ​​nie zużywają się tak jak w urządzeniach stykowych i nie mamy tu do czynienia z degradacją sygnału wyjściowego wraz ze zużyciem, co czyni je idealnym komponentem do zastosowań, gdzie wymagana jest minimalna konserwacja.

 – Jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować z TT Electronics przy dostarczaniu naszym klientom asortymentu czujników MagnePot. Seria 6150 zapewnia ekspansję bezkontaktowej technologii wykorzystaną już wcześniej w produktach potencjometrycznych serii 6180 i 6163 – powiedział Jesper Rasmussen, globalny dyrektor elementów pasywnych w Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl