Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel® - MIKROKONTROLERY - ATMEL - SZKOLENIE ONLINE - FARNELL ELEMENT14 - PŁYTKA PROJEKTOWA - PŁYTKA EWALUACYJNA - WEBINARIUM - PLATFORMA ROZWOJOWA - XPLAINED PRO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel®
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel®

Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel®

Farnell element14 jest organizatorem  specjalnego webinarium poświęconego najnowszej platformie sprzętowej Xplained Pro marki Atmel®. Wydarzenie, w którym uczestniczyć będą specjaliści z całego świata, odbędzie się już 12 września.

Najnowsza platforma sprzętowa Xplained Pro, której producentem jest firma Atmel® została przygotowana z myślą o mikrokontrolerach i ich szerokiemu zastosowaniu. Jej wysoka funkcjonalność ma sprawić, że programiści i konstruktorzy nie będą już zmuszeni wybierać spośród setek dostępnych na rynku urządzeń, a ich zróżnicowane parametry ma zastąpić jedna platforma, która zapewni szerokie zastosowanie.

Pierwotna wersja modułu Xplained Pro składa się z pięciu płytek uruchomieniowych (SAM D20 Xplained Pro, SAM4N Xplained Pro, SAM4S Xplained Pro, SAM4L Xplained Pro oraz ATmega256RFR2 Xplained Pro) i obejmuje zestaw płytek rozszerzeniowych: I/O1 Xplained Pro z czujnikiem oświetlenia, czujnikiem temperatury i gniazdem na kartę pamięci; OLED1 Xplained Pro z wyświetlaczem OLED, przyciskami i diodami LED; SLCD1 Xplained Pro z wyświetlaczem LCD; PROTO1 Xplained Pro.

Atmel_Xplained_Pro

Rozwiązanie proponowane przez firmę Atmel jest dedykowane programistom i konstruktorom. Dzięki tej stosunkowo taniej i łatwej w obsłudze platformie, proces przejścia od oceny przygotowywanego produktu do jego prototypowania i  rozbudowy ulegnie znacznemu skróceniu.

Celem zbliżającego się webinarium jest nie tylko pokazanie uczestnikom jak wykorzystywać mikrokontrolery realizując codzienne zadania i projekty. Wydarzenie to jest też doskonałą okazją aby spotkać specjalistów z całego świata, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najnowszych technologii i produktów dostępnych na rynku.

Farnell element14 oferuje we wrześniu 50% zniżki na zestawy uruchomieniowe Atmel SAM4L Xplained Pro aż do wyczerpania zapasów!

Termin: czwartek, 12 września 2013, godz. 16:00 – 17:00

Prowadzący: Joerg Bertholdt, dyrektor marketingu w dziale mikrokontrolerów Atmel

Warunki uczestnictwa i więcej informacji:
http://www.element14.com/community/view-event.jspa?event=3744

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl