Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2 - 50HERTZ - SYSTEM MONITOROWANIA - MORZE BAŁTYCKIE - NKT CABLES - PODMORSKI KABEL WYSOKIEGO NAPIĘCIA - KABLE PODMORSKIE - VALCAP
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2
drukuj stronę
poleć znajomemu

Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2

Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2
fot. nkt cables

Po udanym wdrożeniu naszego systemu monitorowania VALCAP monitorującego kabel podmorski w projekcie Baltic 2, niemiecki operator systemu przesyłowego energii elektrycznej 50Hertz postanowił ponownie zlecić firmie nkt cables monitorowanie projektu Baltic 2.

Zarówno Baltic 1 i jak i Baltic 2 są ważnymi podmorskimi połączeniami kablowymi w Morzu Bałtyckim, które są używane do transportu energii wiatrowej z farm wiatrowych na morzu Baltic 1 i Baltic 2 do lądowej sieci 50Hertz. System monitoringu pozwala na wykorzystanie do tego celu dodatkowych zdolności przesyłowych, a tym samym zapewnia korzyści finansowe i techniczne.

System monitoringu VALCAP to unikalne rozwiązanie oferowane przez nkt cables, które w sposób ciągły monitoruje temperaturę kabla i zdolności przesyłowe kabli energetycznych. Bierze pod uwagę wpływ zmieniających się warunków środowiska w otoczeniu kabli energetycznych oraz zapewnia inteligentny system ostrzegania i alarmowania, który jest zintegrowany z infrastrukturą klienta.

Valcap® i ADAPPRO® to opracowany przez nkt cables system monitorowania, który pomaga na nowo zdefiniować obciążenie sieci i strefy bezpieczeństwa.
Valcap® Security Management System przetwarza informacje w celu zlokalizowania awarii i zidentyfikowania ich przyczyn. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Czy osoby narodowości Romskiej mogą zgłosić się do udziału w projekcie?
NKT S.A.
NKT S.A.
ul. Gajowa 3, Warszowice
tel.  +48 32 757 1700
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl