Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Systemy złączy Delphi Automotive o wyjątkowej szczelności dla aplikacji na rynku motoryzacyjnym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Systemy złączy Delphi Automotive o wyjątkowej szczelności dla aplikacji na rynku motoryzacyjnym

Systemy złączy Delphi Automotive o wyjątkowej szczelności dla aplikacji na rynku motoryzacyjnym
fot. RS Components

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, poszerzyła ofertę dla branży motoryzacyjnej, wprowadzając dwie serie złączy Delphi Automotive, wiodącego globalnego dostawcy technologii na rynek motoryzacyjny i pojazdów użytkowych.

Jedną z wprowadzonych przez RS Components linii produktów Delphi Automotive jest seria złączy Weather Pack. Są to szczelne złącza zabezpieczone przed czynnikami środowiska, przeznaczone do stosowania w trudnych warunkach, takich jak ekstremalne temperatury, substancje chemiczne i płyny, typowych dla zastosowań motoryzacyjnych. Złącza zostały wyposażone w powlekane cyną końcówki zaciskowe ze specjalnymi widełkami, które umożliwiają wykonywanie połączeń zagniatanych, eliminując potrzebę lutowania. Odpowiednie zarówno do montażu liniowego, jak i panelowego złącza i uszczelniane zatyczki są potrójnie żebrowane i zostały wykonane z samosmarującego silikonu.

Kolejną nowością Delphi w ofercie RS są złącza Metri-Pack. Są to wysokowydajne złącza, dostępne w wersji z obudową uszczelnianą lub nieuszczelnianą, odpowiednie do zautomatyzowanych procesów montażu zatrzaskowego (pull-to-seat) i wciskanego (push-to-seat). Zagniatanie zacisków odbywa się dwuetapowo, a zacisk jest sprawdzany za pomocą ogniwa obciążnikowego. Możliwa jest zautomatyzowana identyfikacja i określenie orientacji części. Dzięki standaryzacji wymiarów występów w zakresie od 1,5 mm do 8 mm, zgodnie z międzynarodowymi normami, złącza można stosować w różnorodnych układach o prądzie znamionowym od 14 A do 60 A. Idealne do obwodów elektronicznych o niskim zużyciu energii lub obwodów mocy złącza Metri-Pack zapewniają bezpośrednie połączenia, specjalnie zaprojektowane do stosowania w silnikach, przełącznikach, czujnikach oraz wielu innych urządzeniach.

Systemy złączy Metri-Pack firmy Delphi o posrebrzanych stykach spełniają wymogi normy J2030, opracowanej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Samochodowych SAE® (Society of Automotive Engineers), dotyczącej złączy elektrycznych stosowanych w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Systemy złączy Weather Pack i Metri-Pack firmy Delphi Automotive są dostępne bezpośrednio w magazynach RS i dostarczane do 24h lub do 48h w zależności od lokalizacji firmy klienta.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl