Targi SyMas i Maintenance już jesienią w nowym obiekcie - KRAKÓW - TARGI - INŻYNIERIA MATERIAŁOWA - UTRZYMANIE RUCHU
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi SyMas i Maintenance już jesienią w nowym obiekcie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi SyMas i Maintenance już jesienią w nowym obiekcie

Targi SyMas i Maintenance już jesienią w nowym obiekcie
fot. easyFairs

VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas odbędą się w dniach 29-30 października 2014 r. w nowopowstałym Centrum Targowo-Kongresowym – EXPO Kraków. Jak co roku impreza połączona będzie z Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. 

Wystawcami Targów SyMas będą wiodący na rynku europejskim producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń oraz rozwiązań stosowanych w zakładach przemysłowych wykorzystujących w procesie produkcji materiały sypkie, czyli różnego rodzaju proszki, pyły, granulaty, kruszywa.

Jedną ze stref prezentowanych na Targach SyMas będzie strefa Atex, gdzie zostaną zaprezentowane urządzenia i rozwiązania stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, pozwalające zminimalizować ryzyko wybuchu. Będą to m.in.: zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.

Swoją ofertę na Targach zaprezentują zarówno polskie firmy, jak i zagraniczni liderzy rynku m.in. z Danii, Włoch, Francji, Czech, Belgii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Udział w targach zadeklarowały już m.in. firmy: DMN-Westinghouse, WAM Polska, Atlas Copco, BeumerGroup, Jesma, Kreisel GmbH & Co., Mix s.r.l., RSBP s.r.o., SchenckProcess. Swoją ofertę będą prezentować również wystawcy z Niemiec i Holandii w ramach narodowych pawilonów.

Targi SyMas i Maintenance co roku odwiedzają przedstawiciele niemal każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej, poprzez chemiczną, budowlaną, rolniczą, przetwórczą aż do wydobywczej i wielu innych. Niewątpliwym atutem tej imprezy są branżowi goście, profesjonaliści, którzy wiedzą jakich produktów i rozwiązań szukają oraz w jakim celu przychodzą na targi. O wysokim poziomie merytorycznym targów świadczą opinie uczestników imprezy:

 – Ku naszemu zaskoczeniu odwiedzający goście, to byli wiedzący czego potrzebują fachowcy, nie było "zbieraczy" i "oglądaczy", tylko merytoryczni odwiedzający. Jestem zadowolony z naszego wystąpienia na tej imprezie – komentuje mgr inż. Wojciech Halkiewicz, Firma Inżyniersko-Handlowa ARIA-C, Technika Sprężonego Powietrza.

 – Organizatorom należą się słowa uznania za świetnie przygotowaną i przeprowadzoną imprezę targową, którą poprzedzała skuteczna akcja informacyjna. Zainteresowanie targami ze strony naszych klientów było dość duże, a jest to nieoceniona wartość dla każdego przedsiębiorcy – powiedział Robert Ryt z firmy Kaeser Kompressoren.

Organizatorzy targów stawiają na połączenie wiedzy i praktyki, dlatego w programie towarzyszącym nie zabraknie otwartych seminariów learnShops™, kolejnej edycji konferencji: „Nowoczesne Technologie w branży materiałów sypkich” organizowanej przez redakcję magazynu Powder&Bulk, a także III edycji cyklu szkoleniowego Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu - w ramach Targów Maintenance.

Więcej informacji o targach na stronie: www.easyfairs.com/pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl