Osram Lightify dostępny w sprzedaży - SIEĆ BEZPRZEWODOWA - STEROWANIE OŚWIETLENIEM - PLUG AND PLAY - INTELIGENTNE OŚWIETLENIE - ZIGBEE - DALI - OSRAM LIGHTIFY - ZIGBEE LIGHT LINK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Osram Lightify dostępny w sprzedaży
drukuj stronę
poleć znajomemu

Osram Lightify dostępny w sprzedaży

Osram Lightify dostępny w sprzedaży
fot. OSRAM Lightify

RS Components, globalny dostawca produktów dla inżynierów, ogłosił wprowadzenie do sprzedaży bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem Osram Lightify, na który składa się szereg atrakcyjnych źródeł światła LED, bramka Lightify Gateway działająca w technologii ZigBee i dedykowana aplikacja mobilna do sterowania oświetleniem ze smartfonu lub tabletu. OSRAM Lightify to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu można konfigurować niezliczone wersje scenariuszy oświetleniowych według własnych preferencji. Dzięki otwartemu interfejsowi może współpracować z produktami innych producentów.

Energooszczędne źródła światła LED razem z bramką Lightify Gateway umożliwiają szybkie i łatwe utworzenie sieci domowego oświetlenia po podłączeniu do zwykłego routera bezprzewodowego. Osram Lightify to system plug-and-play, który po podłączeniu do sieci WLAN stanowi wygodne i wszechstronne narzędzie do grupowania i sterowania domowym oświetleniem. Za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej użytkownicy mogą ustawiać ściemnianie i regulować temperaturę barwową oświetlenia, programować sekwencje i efekty świetlne oraz dopasowywać unikatowe kolory światła z palety aż 16 milionów barw.

Na system Osram Lightify składa się szeroki wachlarz energooszczędnych lamp i opraw oświetleniowych, od klasycznych lamp białych przez elastyczne taśm LED po lampy PAR i oświetlenie ogrodowe.

Osram Lightify obsługuje standard ZigBee, a wszystkie produkty z portfolio systemu posiadają certyfikat ZigBee Light Link, co oznacza, że produkty mogą być łączone z produktami innych producentów, co gwarantuje, że system może być kompleksowo wykorzystywany w przyszłości i długo nie wyjdzie z użycia. 

Dedykowana aplikacja mobilna Lightify dostępna jest do pobrania na urządzenia mobilne pracujące pod systemem iOS lub Android.

Sterowanie oświetleniem z Osram Lightify jest niezwykle proste i może odbywać się z dowolnego miejsca przy pomocy specjalnie dedykowanej aplikacji w smartfonie lub tablecie.

Sterowanie oświetleniem z Osram Lightify jest niezwykle proste i może odbywać się z dowolnego miejsca przy pomocy specjalnie dedykowanej aplikacji w smartfonie lub tablecie.

Oprócz wersji Lightify przeznaczonej dla użytkowników prywatnych, dostępna jest również wersja PRO dla profesjonalistów, z bramką umożliwiającą podłączenie do systemu nawet 100 źródeł światła. Specjalny łącznik pozwala również na używanie wyłączników światła w budynku – wystarczy zdemontować przyciskowy wyłącznik światła, zainstalować w nim łącznik Lightify i ponownie podłączyć wyłącznik.

Dla profesjonalnych użytkowników specjalnie interesująca jest możliwość sterowania w standardzie DALI. Standard ten jest powszechny w Europie, ale jego ustawienia są skomplikowane dla instalatorów elektryków i do tej pory nie mógł być sterowany przez użytkowników za pomocą smartfonów. System Lightify PRO zmienia to. Dostępne są dwie aplikacje, jedna dla instalatorów i inna dla użytkowników, które sprawiają, że sieć DALI może być utworzona i sterowana w sposób intuicyjny.

Źródło: RS, Osram

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl