Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR - INSTALACJE ELEKTRYCZNE - KABLE I PRZEWODY ELEKTRYCZNE - LOKALIZATOR KABLI - BEHA-AMPROBE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR

Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR
fot. Beha-Amprobe

Wprowadzany właśnie do sprzedaży przyrząd Beha-Amprobe AT-7000-EUR, dzięki nowym funkcjom i technologiom, które upraszczają zlokalizowanie przewodów i wyłączników, pozwala łatwiej i dokładniej niż dotąd śledzić przebieg przewodów. W odbiorniku zastosowano m.in. opatentowany czujnik Smart Sensor™ oraz antenę o nowatorskiej konstrukcji i procesor sygnału o dużych możliwościach.

Firma Beha-Amprobe® wprowadza na rynek zaawansowany lokalizator przewodów AT-7000-EUR wyposażony w nowe funkcje i technologie. Przyrząd ten stanowi połączenie odbiornika i mocnego nadajnika, które umożliwiają lokalizowanie przewodów pod napięciem i bez napięcia, wyłączników oraz bezpieczników.

Model AT-7000-EUR jest wyposażony w nową, opatentowaną matrycę czujników Smart Sensor™ oraz zaawansowany procesor sygnałów, który z dużą częstotliwością (kilka razy na sekundę) mierzy niewielkie zmiany w monitorowanym sygnale, zapewniając niezrównaną precyzję oraz łatwość wykrywania przewodów pod napięciem, biegnących w ścianach, sufitach i pod podłogami. Położenie i kierunek przewodu są dynamicznie wyświetlane na dużym kolorowym wyświetlaczu LCD z dokładnością do 5 cm.

Kształt czujnika przyrządu umożliwia pomiary w trudno dostępnych miejscach, narożnikach i wąskich przestrzeniach. Nowa funkcja skanowania i lokalizacji „Tryb wyłącznika” jednoznacznie wskazuje poszukiwany wyłącznik lub bezpiecznik i pozwala uniknąć wielu nieprawdziwych odczytów, które często zdarzały się w przypadku urządzeń opartych o starsze rozwiązania technologiczne. Dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów anten (z cewką indukcyjną i pojemnościowej) końcówka z czujnikiem doskonale sprawdza się przy identyfikacji obwodów zasilanych i niezasilanych. Wybór następuje automatycznie i jest zgodny z trybem pracy.

Nadajnik może pracować w trzech trybach mocy: „wysoka” dla normalnych obwodów, „niska” na potrzeby precyzyjnego pomiaru w trudno dostępnych miejscach oraz „tryb cęgowy”, który zapewnia wzmocniony sygnał 6 kHz za pomocą cęgów sygnałowych, aby zwiększyć precyzję i skuteczność pomiarów w sytuacji, gdy nie ma bezpośredniego dostępu do przewodników. Nadajnik automatycznie wybiera optymalną częstotliwość sygnału (6 kHz lub 33 kHz) w celu szybkiego i dokładnego wykrywania przewodów pod napięciem i bez napięcia.

Beha-Amprobe AT-7000-EUR

Odbiornik AT-7000-EUR jest wyposażony w funkcję bezkontaktowego wykrywania napięcia w przewodach (od 90 do 600 V), co zapewnia jego wszechstronne zastosowanie. Zestaw akumulatorów do wzmacniania sygnału (w zestawie z modelem AT-7030-EUR; opcjonalne wyposażenie modelu AT-7020-EUR) zwiększa siłę transmitowanego sygnału, aby zapewnić jeszcze bardziej precyzyjne pomiary w trudno dostępnych miejscach i jest automatycznie ładowany po podłączeniu nadajnika do obwodu pod napięciem.

Zaawansowany lokalizator przewodów AT-7000-EUR jest dostępny w dwóch funkcjonalnych zestawach: AT-7020-EUR i AT-7030-EUR – zestaw AT-7030 jest bogatszy o cęgi sygnałowe (SC-7000-EUR) oraz zestaw akumulatorów wzmacniacza sygnału (BR-7000-T). 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl