Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR - INSTALACJE ELEKTRYCZNE - KABLE I PRZEWODY ELEKTRYCZNE - LOKALIZATOR KABLI - BEHA-AMPROBE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR

Zaawansowany lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-7000-EUR
fot. Beha-Amprobe

Wprowadzany właśnie do sprzedaży przyrząd Beha-Amprobe AT-7000-EUR, dzięki nowym funkcjom i technologiom, które upraszczają zlokalizowanie przewodów i wyłączników, pozwala łatwiej i dokładniej niż dotąd śledzić przebieg przewodów. W odbiorniku zastosowano m.in. opatentowany czujnik Smart Sensor™ oraz antenę o nowatorskiej konstrukcji i procesor sygnału o dużych możliwościach.

Firma Beha-Amprobe® wprowadza na rynek zaawansowany lokalizator przewodów AT-7000-EUR wyposażony w nowe funkcje i technologie. Przyrząd ten stanowi połączenie odbiornika i mocnego nadajnika, które umożliwiają lokalizowanie przewodów pod napięciem i bez napięcia, wyłączników oraz bezpieczników.

Model AT-7000-EUR jest wyposażony w nową, opatentowaną matrycę czujników Smart Sensor™ oraz zaawansowany procesor sygnałów, który z dużą częstotliwością (kilka razy na sekundę) mierzy niewielkie zmiany w monitorowanym sygnale, zapewniając niezrównaną precyzję oraz łatwość wykrywania przewodów pod napięciem, biegnących w ścianach, sufitach i pod podłogami. Położenie i kierunek przewodu są dynamicznie wyświetlane na dużym kolorowym wyświetlaczu LCD z dokładnością do 5 cm.

Kształt czujnika przyrządu umożliwia pomiary w trudno dostępnych miejscach, narożnikach i wąskich przestrzeniach. Nowa funkcja skanowania i lokalizacji „Tryb wyłącznika” jednoznacznie wskazuje poszukiwany wyłącznik lub bezpiecznik i pozwala uniknąć wielu nieprawdziwych odczytów, które często zdarzały się w przypadku urządzeń opartych o starsze rozwiązania technologiczne. Dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów anten (z cewką indukcyjną i pojemnościowej) końcówka z czujnikiem doskonale sprawdza się przy identyfikacji obwodów zasilanych i niezasilanych. Wybór następuje automatycznie i jest zgodny z trybem pracy.

Nadajnik może pracować w trzech trybach mocy: „wysoka” dla normalnych obwodów, „niska” na potrzeby precyzyjnego pomiaru w trudno dostępnych miejscach oraz „tryb cęgowy”, który zapewnia wzmocniony sygnał 6 kHz za pomocą cęgów sygnałowych, aby zwiększyć precyzję i skuteczność pomiarów w sytuacji, gdy nie ma bezpośredniego dostępu do przewodników. Nadajnik automatycznie wybiera optymalną częstotliwość sygnału (6 kHz lub 33 kHz) w celu szybkiego i dokładnego wykrywania przewodów pod napięciem i bez napięcia.

Beha-Amprobe AT-7000-EUR

Odbiornik AT-7000-EUR jest wyposażony w funkcję bezkontaktowego wykrywania napięcia w przewodach (od 90 do 600 V), co zapewnia jego wszechstronne zastosowanie. Zestaw akumulatorów do wzmacniania sygnału (w zestawie z modelem AT-7030-EUR; opcjonalne wyposażenie modelu AT-7020-EUR) zwiększa siłę transmitowanego sygnału, aby zapewnić jeszcze bardziej precyzyjne pomiary w trudno dostępnych miejscach i jest automatycznie ładowany po podłączeniu nadajnika do obwodu pod napięciem.

Zaawansowany lokalizator przewodów AT-7000-EUR jest dostępny w dwóch funkcjonalnych zestawach: AT-7020-EUR i AT-7030-EUR – zestaw AT-7030 jest bogatszy o cęgi sygnałowe (SC-7000-EUR) oraz zestaw akumulatorów wzmacniacza sygnału (BR-7000-T). 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl