Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny - FLUKE - PROMOCJE - FLUKE CONNECT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny
fot. Zakup kamery termowizyjnej TiS45 w wiosennej promocji Fluke (w promocyjnej cenie) premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini.

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny – multimetry, kamery termowizyjne i wiele innych urządzeń w atrakcyjnych zestawach (np. kamera TiS45 z bezpłatnym iPadem mini).

Firma Fluke przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na konkretne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet do 40 proc. w stosunku do standardowych cen. Przykładowo bezprzewodowy multimetr cyfrowy 3000 FC sprzedawany jest w zestawie z miernikiem cęgowym Fluke A3000FC (cena zestawu o 28 proc. niższa od standardowej), multimetr cyfrowy Fluke 115 w zestawie z akcesoriami Fluke TLK-225 SureGrip™ Master (40 proc. oszczędności), a zakup kamery  termowizyjnej TiS45 w promocyjnej cenie premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini.

Bezprzewodowy multimetr serii Fluke 3000 FC z aplikacją Fluke Connect posiada wszystkie podstawowe funkcje dla wygodnego wyszukiwania i usuwania awarii, m.in. pomiar napięcia prądu stałego i zmiennego do 1000V, pomiar natężenia prądu stałego i zmiennego z rozdzielczością 0,01 mA, pomiary przewodnictwa, rezystancji, test diody, pojemności i częstotliwości, zapamiętywanie MIN/MAX. Ponadto bezprzewodowe moduły z funkcją Fluke Connect dokonują pomiarów napięcia AC, DC i AC+DC, prądu AC i DC oraz temperatury z możliwością wyświetlania na bezprzewodowym multimetrze serii Fluke 3000 FC. Do pomiaru prądu zmiennego mogą służyć standardowe cęgi lub elastyczne cęgi.

Z kolei kamera termowizyjna TiS45 to jedna z kamer nowej serii użytkowej Fluke, wprowadzonej na rynek jesienią 2015 r. Są to przystępne cenowo i bogate w funkcje kamery termowizyjne oferujące wysokiej jakości obraz, idealne do szybkiej oceny stanu instalacji. Wysokie rozdzielczości gwarantują jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu - nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S (oba parametry w porównaniu z kamerą Ti125 - najwyższym wcześniej modelem serii użytkowej).

Zastosowana w kamerach serii TiS technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

Kamera TiS45 (jak i wszystkie kamery nowej linii TiS) jest w pełni kompatybilna z aplikacją Fluke Connect™, wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud™). Jest to jedyny bezprzewodowy system pomiarowy, który pozwala na kontakt z zespołem bez opuszczania miejsca pracy. Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z ponad 20 różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

W ramach tegorocznych wiosennych propozycji Fluke dostępne są następujące promocje:

  • Bezprzewodowy multimetr cyfrowy 3000 FC w zestawie z miernikiem cęgowym Fluke A3000FC,
  • Multimetr cyfrowy Fluke 115 w zestawie z akcesoriami Fluke TLK-225 SureGrip™ Master,
  • Zakup kamery  termowizyjnej TiS45 w promocyjnej cenie premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini,
  • Zakup miernika Fluke 325, premiowany jest bezpłatnym dodatkiem w postaci skrzynki C1600 oraz kabury na miernik cęgowy H3,
  • Miernik cęgowy Fluke 365 z odłączanymi szczękami i funkcją pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej prądu przemiennego/stałego jest dostępny w specjalnej cenie, obniżonej o 20 proc. na cały czas trwania wiosennej promocji,
  • Urządzenie Fluke 1654B, premiowane jest miernikiem cęgowym 325 i oprogramowaniem (bezpłatnie),
  • Tester elektryczny Fluke T5-1000 sprzedawany jest z dodawanym bezpłatnie zestawem akcesoriów T5-KIT1,
  • Zestaw termometr na podczerwień Fluke 62 MAX+ oraz dalmierz laserowy Fluke 414D,
  • Tester izolacji Fluke 1507 w specjalnej promocyjnie obniżonej cenie.

Wiosenne promocje potrwają do końca czerwca. Więcej szczegółów na:

http://content.fluke.com/Promotions/promo-elect/spring_2016/IG-EU-MULTI-2016-FLUKESPECIALS-SPRING-LP-PLPL.html oraz www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl