Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów - ZŁĄCZA - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - FARNELL ELEMENT14 - FISCHER CONNECTORS - FISCHER CORE - FISCHER ULTIMATE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów

Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów
fot. Fischer Connectors

Firma Farnell element14 poszerzyła swoją ofertę doskonałych złączy typu push-pull firmy Fischer Connectors o dodatkowe 600 produktów, w tym serie Fischer UltiMate™ i Core przeznaczone do zastosowań w środowisku przemysłowym, urządzeniach pomiarowych i testujących, medycznych, nadawczych, telekomunikacyjnych, jak również w sprzęcie wojskowym.

Dave Beck, Globalny dyrektor ds. zarządzania projektem (Interconnect) w firmie Premier Farnell, mówi; „Firma Farnell element14 wypracowała sobie reputację dystrybutora oferującego najnowsze produkty z opcją natychmiastowej dostawy. Z ekscytacją patrzymy na szanse, które stwarza przed nami ta nowa inwestycja w stany magazynowe. Fischer Connectors to globalny lider w produkcji wysokiej jakości złączy, a dalsze rozszerzanie naszego portfolio oznacza, że teraz udostępniamy naszym klientom najszerszą ofertę produktów Fischer Connectors na rynku”.

Roberto Magnifico, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Fischer Connectors, dodaje: „Globalna współpraca z firmą Premier Farnell pozwala nam lepiej służyć naszym klientom. Niezawodność i precyzja produktów Fischer Connectors połączona z doskonałą ofertą usługową Premier Farnell wzmacnia nasze wsparcie dla społeczności inżynierów, którym zależy, aby ich najnowsze produkty trafiały na rynek tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe”.

Seria złączy Fischer UltiMate™ obejmuje wzmocnione, lekkie i szczelne złącza i rozwiązania do montażu kabli, które doskonale radzą sobie w wymagających warunkach środowiskowych, przemysłowych i chemicznych. Te okrągłe złącza typu push-pull wyposażone są w świetną osłonę EMC 360°, cechują się wysoką odpornością na korozję, trwałym kluczowaniem oraz klasą szczelności IP68/69, nawet gdy są rozłączone.  

Seria Fischer Core obejmuje solidne złącza typu push-pull i rozwiązania do montażu kabli sprawdzone w wielu różnych branżach na całym świecie, od zastosowań medycznych po wojskowe. Seria obejmuje szeroką ofertę standardowych złączy okrągłych w różnych obudowach, a także zapewnia rozległe możliwości w zakresie dostosowania konfiguracji styków.

Seria złączy Fischer Core

Obie serie produktów firmy Fischer Connectors oferowane są przez Farnell element14 w Europie oraz przez element14 w regionie Azji i Pacyfiku. Kompletne portfolio produktów firmy Fischer Connectors, w tym serie UltiMate™ i Core, dostępne jest pod adresem: http://pl.farnell.com/fischer-connectors

Farnell element14 oferuje inżynierom projektantom oraz odpowiedzialnym za konserwację, a także specjalistom ds. zaopatrzenia ponad 36 tys. produktów z dziedziny złączy gotowych do wysyłki tego samego dnia. Obejmuje to złącza do płytek PCB, złącza przemysłowe, D-sub, I/O, RF/koncentryczne oraz audio/video, dostarczane przez najlepszych producentów w branży. Więcej informacji na stronie: http://pl.farnell.com/connectors 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl