RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo - DYSTRYBUCJA - PNEUMATYKA - FESTO - RS COMPONENTS - ELEKTROPNEUMATYKA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo
drukuj stronę
poleć znajomemu

RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo

RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo
fot. Od lewej: Gian Paolo Arosio, Senior Vice President Festo w Europie i Kevin Shield, Head of Category A&C w Electrocomponents.

RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, podpisał umowę umożliwiającą wprowadzenie do swojej oferty produktów pneumatycznych firmy Festo. Dzięki temu RS jest obecnie jednym z ważnych partnerów strategicznych dystrybucji firmy Festo - światowego producenta pneumatycznych i elektrycznych systemów automatyki. Obie firmy będą współpracować na najważniejszych rynkach w Europie.

Oferta firmy Festo uzupełnia gamę produktów pneumatycznych RS Pro i od lipca 2016 stała się jedną z najważniejszych marek oferowanych przez RS oferowanych w branży automatyki i sterowania. Jest to kolejny krok wykonany przez RS Components w celu zapewnienia klientom większego dostępu do niezbędnych produktów.

Dzięki rozpoczęciu współpracy z Festo firma RS wzmocni swoją pozycję na tych rynkach, na których marka Festo ma ugruntowaną renomę, na przykład w Niemczech. Firma RS oferuje na dzień dzisiejszy około 1200 produktów, jednak asortyment będzie ciągle powiększany. Aktualnie produkty Festo są oferowane na rynku europejskim i w Afryce Południowej, współpraca obejmie w przyszłości również kolejne rynki.

 – Nasza współpraca to doskonała wiadomość dla klientów z branży przemysłowej. Dzięki ogromnej bazie klientów z branży przemysłowej oraz najlepszym dostępnym na rynku usługom i obsłudze, firma RS to dla nas idealny partner dystrybucyjny – powiedział Gian Paolo Arosio, Senior Vice President Festo w Europie.

Firma Festo jest liderem rynku pneumatycznych i elektrycznych układów automatyki na całym świecie. Założona w 1925 roku firma należy do właścicieli prywatnych, a jej roczny obrót to 2,64 miliarda euro. Badania i rozwój odgrywają niezwykle ważną rolę dla Festo, dlatego też firma inwestuje w tę działalność równowartość około 8% uzyskanego obrotu.

 – Dzięki partnerskiej współpracy z Festo, który jest liderem na rynku europejskim uzupełniamy lukę w ofercie urządzeń pneumatycznych oraz udoskonalamy usługi świadczone na rzecz klientów. Produkty firmy Festo są wydajne i sprawdzone dzięki ogromnym nakładom tej firmy na badania i rozwój  powiedział Kevin Shield, Head of Category A&C w Electrocomponents.

Źródło: RS

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl