Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14 - PRZEŁĄCZNIKI ZASILANIA - PRZEŁĄCZNIKI - ZESTAW DEWELOPERSKI - INTERNET OF THINGS - ENOCEAN - 3YOURMIND
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14

Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14
fot. Farnell element14

Zestaw umożliwia pierwsze konsumenckie zastosowanie druku 3D i technologii pozyskiwania energii w układach IoT z samodzielnym zasilaniem.

Farnell element14 ma teraz w swojej ofercie zestaw projektowy przełączników EnOcean opracowany we współpracy z element14 i 3YOURMIND, portalem online dającym dostęp do profesjonalnych usług druku 3D. Zestaw pozwala użytkownikom na tworzenie konfigurowalnych przełączników w oparciu o dane projektowe dostarczone przez EnOcean. 

Zestaw projektowy przełączników EnOcean to elastyczne i niedrogie rozwiązanie gotowe do natychmiastowego użycia w układzie IoT. Jest ono punktem wyjścia dla rewolucyjnej technologii wykorzystywanej w eksperymentach i tworzeniu prototypów przez nowatorów z branży i środowisko twórców. 

Projekt wykorzystuje technologię pozyskiwania energii, co likwiduje wiele barier związanych z projektowaniem oraz stosowaniem i pozwala na szybkie wdrożenie koncepcji i technologii. Technologia pozyskiwania energii wykorzystuje energię pochodzącą z ruchu, światła i temperatury w celu dostarczania energii z otoczenia do czujników i komunikatorów radiowych. 

Stwarza to ogromne możliwości dla rynku twórców.  Zamiast tworzyć skomplikowane okablowanie wewnątrz konstrukcji, można umieścić urządzenie EnOcean z samodzielnym zasilaniem w istniejącej instalacji. Zastosowanie przełącznika pozwala na elastyczne sterowanie oświetleniem w miejscach, w których nie ma kabli. Przełączniki można w łatwy sposób dodawać tam, gdzie jest to potrzebne, np. obok łóżka. Współpraca z 3YOURMIND pozwala na bezproblemową integrację z końcowym projektem, dzięki czemu konstrukcja nie sprawia wrażenia wykonanej ręcznie.

Zestaw projektowy przełączników EnOcean jest dostępny w ofercie Farnell element14 w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej.  Części wydrukowane w technologii 3D można zamówić bezpośrednio na stronie 3YOURMIND.

element14 jest liderem w segmencie układów IoT z samodzielnym zasilaniem dzięki wprowadzeniu nowego zestawu projektowego przełączników opracowanego we współpracy z EnOcean i 3YOURMIND

Farnell element14 jest liderem w segmencie układów IoT z samodzielnym zasilaniem dzięki wprowadzeniu nowego zestawu projektowego przełączników opracowanego we współpracy z EnOcean i 3YOURMIND

Aby dowiedzieć się więcej na temat zestawu projektowego przełączników EnOcean, odwiedź stronę element14 community oraz centrum projektowe element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl