Fluke startuje z promocjami na sezon jesienny - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLUKE - MIERNIKI CĘGOWE - MULTIMETRY CYFROWE - TESTERY ELEKTRYCZNE - TRUE RMS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke startuje z promocjami na sezon jesienny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke startuje z promocjami na sezon jesienny

Fluke startuje z promocjami na sezon jesienny
fot. Fluke T5-1000

Firma Fluke przygotowała na sezon jesienny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na konkretne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet 40 proc. w stosunku do standardowych cen.

Oferty promocyjne ważne są do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Znaleźć można wśród nich m.in.:

 

  • Pakiet bezpieczeństwa multimetru cyfrowego Fluke 115, w cenie obniżonej o co najmniej 40%, który zawiera zestaw akcesoriów SureGrip Master TLK-225.
  • Multimetr cyfrowy Fluke 175 do pomiarów True RMS, w cenie obniżonej o 30% w zestawie z darmowym miękkim pokrowcem. Precyzja, niezawodność i łatwość obsługi serii 170 Fluke sprawia, że multimetr ten stał się standardem przemysłowym. Ma on wszystkie funkcje niezbędne do rozwiązywania i naprawy licznych problemów w systemach elektrycznych i elektronicznych.
  • Wytrzymałe kamery termowizyjne TiS20 z serii Performance, które pomagają szybko i łatwo identyfikować problemy, zanim dojdzie do kosztownych awarii. Podczas okresu promocji na kamery te oferowany jest rabat w wysokości 25%. Wyróżnia je dobra jakość obrazu o rozdzielczości do 320x240 pikseli, która umożliwia skuteczniejsze wykrywanie miejsc potencjalnych awarii – nawet z większej odległości. Kamery te są standardowo wyposażone w system Fluke Connect.
  • Miernik cęgowy i tester PAT - pomiary True RMS oraz zoptymalizowana ergonomia sprawiają, że mierniki cęgowe True RMS z serii 325 marki Fluke są najlepszym wyborem dla monterów instalacji w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Miernik ten jest dostępny w cenie niższej o 25%, a promocyjny zestaw zawiera bezpłatną walizkę C1600 i futerał H3. Przyrządu używa się do sprawdzania występowania prądu obciążenia, napięcia AC oraz ciągłości obwodu, wyłączników, bezpieczników i styków. Ten niewielki, wytrzymały miernik cęgowy stosowany jest do pomiaru prądu DC, częstotliwości oraz prądu do 400 A w ograniczonych przedziałach kablowych.
  • Zestaw bezpłatnych akcesoriów oraz rabat powyżej 20% na tester elektryczny Fluke T5-1000, który umożliwia sprawdzenie napięcia, ciągłości oraz prądu przy użyciu jednego kompaktowego przyrządu. Wystarczy wybrać funkcję pomiarową, a tester zrobi resztę. Funkcja OpenJaw™ umożliwia sprawdzenie prądu do 100 A – bez przerywania obwodu. Bezpłatny zestaw akcesoriów zawiera futerał oraz izolowane sondy; odłączane sondy pomiarowe TP238 SlimReach™ są dostosowane do krajowych standardów elektrycznych.
  • Tester napięcia i ciągłości obwodu Fluke T150 jest dostępny w cenie niższej o ok. 15% i dostarczany z próbnikiem napięcia oraz bezpłatnym pasem narzędziowym.

Jesienne promocje potrwają do końca grudnia. Więcej szczegółów na: https://goo.gl/QstfEu oraz www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl