Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej - PROJEKTOWANIE - OPROGRAMOWANIE PROJEKTOWE - PŁYTKI DRUKOWANE - ALTIUM - CIRCUIT STUDIO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej

Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej

Farnell element14 we współpracy z Altium opublikowako wersję 1.2 programu Altium CircuitStudio. Owoc 30-letniego doświadczenia firmy Altium w dziedzinie badań i rozwoju - CircuitStudio - stanowi profesjonalne i gotowe do natychmiastowego użycia narzędzie do projektowania płytek drukowanych.

Ogromne możliwości w zakresie tworzenia schematów ideowych, rozbudowany zestaw funkcji do edycji schematów PCB i scentralizowane zarządzanie komponentami sprawiają, że program jest źródłem inspiracji, a nie tylko przydatnym narzędziem. Dzięki nowej, niższej cenie 995$ program jest teraz w zasięgu każdego projektanta.

Altium CircuitStudio to kompletny system do projektowania płytek drukowanych, który aby ułatwić projektantom osiągnięcie perfekcji w ich pracy, łączy w sobie intuicyjny interfejs i szeroki wachlarz potężnych funkcji, takich jak:

 • Funkcja interaktywnego routingu Design Rule pozwala szybko i wydajnie poprowadzić ścieżki bez obaw o złamanie wcześniej zdefiniowanych zasad projektu.
 • Wbudowany silnik autoroutera automatycznie prowadzi ścieżki od jednego punktu do drugiego na podstawie zasad zdefiniowanych przez projektanta, pozwalając mu zaoszczędzić czas i skupić się na innych aspektach projektu.
 • Funkcjonalny silnik do przedstawiania obwodów PCB w formacie 3D pozwala projektantowi od razu upewnić się, że płytki pasują do obudów mechanicznych, co w efektywny sposób przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia błędów w projekcie i pozwala zaoszczędzić czas i zasoby.

W najnowszej wersji oprogramowania Altium CircuitStudio wprowadzono ulepszenia znacznie zwiększające uniwersalność i funkcjonalność, takie jak:

 • Obiekty pól lutowniczych obejmują teraz kwadratowe i podłużne otwory.
 • Obsługa podwersji (SVN)
 • Możliwość generowania listy połączeń EDIF
 • Dodatkowe skróty klawiszowe tworzenia schematów ideowych i płytek drukowanych dla powszechnie używanych poleceń wstawiania obiektu.
 • Ulepszone zarządzanie zawartością biblioteki z panelu projektu.

Program Altium CircuitStudio v1.2

Program Altium CircuitStudio v1.2

  Centrum informacji i pomocy dla użytkowników programu Altium CircuitStudio zostało również ulepszone i jest dostępne na stronie społeczności element14. Nowa lokalizacja centrum informacji pozwala użytkownikom czerpać z doświadczenia ponad 400 000 członków społeczności, testować nowe produktów w ramach usługi RoadTest i dowiedzieć się więcej na temat produktu dzięki szkoleniom internetowym Quick Start.

  „Najnowsza wersja CircuitStudio to bardzo atrakcyjne rozwiązanie w klasie ekonomicznych narzędzi do projektowania płytek drukowanych”, przekonuje Matt Schwaiger, wicedyrektor ds. sukcesu klienta w Altium. „Dzięki obniżonej cenie, rozbudowanemu planowi rozwoju produktu i lepszemu wsparciu klienta CircuitStudio stanie się najlepszym narzędziem dla projektantów płytek drukowanych”.

  Więcej informacji na temat CircuitStudio v1.2 dostępne tutaj.

  Altium CircuitStudio

   

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Farnell, An Avnet Company
  Farnell, An Avnet Company
  ul. Canal Road , Leeds
  tel.  00 800 121 29 67
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl