Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS - FLUKE - PROMOCJE
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS

Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS
fot. Fluke TiS65

Do połowy grudnia potrwa promocja jaką firma Fluke przygotowała na swoją linię kamer z serii użytkowej TiS. Poszczególne modele oferowane będą ze zniżkami sięgającymi nawet 44 proc.

Nowa seria kamer termowizyjnych TiS, zapewniająca wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach, zadebiutowała na rynku we wrześniu 2015 r., kiedy to Fluke wprowadził do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10. Wszystkie współpracują z systemem Fluke Connect™ umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Wszystkie charakteryzują się też wysoką rozdzielczością (nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S) gwarantującą jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu.

Zastosowana w nich technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

W grudniu ub.r. Fluke wprowadził na rynek dodatkowo kamerę TiS75, dopełniając tym samym linię TiS najwyższym modelem, który charakteryzuje się jeszcze wyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320x240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu.

Podstawowe zalety kamery TiS75 to m.in.:

  • Znacznie więcej pikseli w detektorze - rozdzielczość aż 320x240. Znacznie podwyższony współczynnik D:S (Distance to Spot) - D:S dla TiS75 wynosi 504:1, podczas gdy dla TiS65/60 wynosił on 417:1, co z kolei było wartością o 70% wyższą niż w Ti125.
  • Wyraźny obraz w krótszym czasie (opcja wyboru kamery ze stałą lub regulowaną ogniskową)
  • Bezpieczne przechowywanie obrazów i zarządzanie nimi niezależnie od lokalizacji
  • Możliwość przesyłania danych do chmury Fluke Cloud™ za pośrednictwem połączenia Wi-Fi
  • Przechowywanie tysięcy obrazów – 4 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB na karcie microSD
  • Adnotacje głosowe
  • Możliwość tworzenia raportów i ich wysyłania, a także udostępnianie obrazów w czasie rzeczywistym za pomocą funkcji Fluke Connect
  • Zakres pomiarowy temperatury od -20˚ do 550˚C

Kamery TiS75, TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10, są szczególnie polecane w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej szczegółów na stronie www.fluke.pl

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl