Mistrzostwa w lutowaniu na targach Automaticon 2017 - LUTOWANIE - DEMONTAŻ - AUTOMATICON 2017 - RENEX - MISTRZOSTWA W LUTOWANIU - MONTAŻ KOMPONENTÓW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mistrzostwa w lutowaniu na targach Automaticon 2017
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mistrzostwa w lutowaniu na targach Automaticon 2017

Mistrzostwa w lutowaniu na targach Automaticon 2017
fot. Renex

Portal elektroonline.pl został patronem medialnym drugiej edycji Mistrzostw w Lutowaniu organizowanych przez firmę Renex podczas tegorocznych 23. Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon 2017. Sukces ubiegłorocznej edycji i duże zainteresowanie są silnym magnesem także tym razem, gdyż zainteresowanych zmaganiami jest jeszcze więcej. Czy finaliści Pierwszej edycji obronią swoje zwycięskie tytuły? 

Impreza odbędzie się w pomieszczeniach znajdujących się na I piętrze hali głównej (nad głównym wejściem do Expo XXI). W holu zlokalizowane będzie forum, w którym będą prowadzone rozmowy z uczestnikami oraz prowadzone będą dyskusje i wywiady branżowe. Jest to też miejsce z którego będzie można obserwować przebieg Mistrzostw i zmagania uczestników. Część konkursowa będzie odbywać się w sali C-1, na specjalnie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych, które przyjmą w sumie 150 uczestników. W tym roku rejestracja została otwarta dużo wcześniej, bowiem 1,5 miesiąca przed imprezą, co świadczy o tym, że Mistrzostwa cieszą się coraz większym zainteresowaniem uczestników. Rosnące zainteresowanie dotyczy też sponsorów i patronujących imprezie mediów. Tegoroczną edycję sponsorują m.in. firmy takie jak: Yamaha, PACE, Piergiacomi, Forbo, Panasonic, Reeco, Tagarno, MicroCare i niemiecki Kester.

Pierwszy dzień Mistrzostw przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów ze szkół technicznych oraz studentów. To grupa, która na imprezie będzie miała możliwość poznania najnowocześniejszych technologii montażu komponentów oraz standardów obowiązujących przy produkcji elektroniki. Drugi i trzeci dzień przeznaczony jest dla pracowników firm produkcyjnych i serwisowych. Konkurs będzie tutaj jednocześnie pokazem umiejętności ich personelu i z pewnością zapewni odpowiednią dawkę emocji, podgrzewając dodatkowo atmosferę samych targów.

O tym, jakie emocje towarzyszyły uczestnikom pierwszej edycji, można przekonać się oglądając film:

Ogromny rozmach drugiej edycji Mistrzostw w Lutowaniu z pewnością przyczyni się do zwiększenia liczby zwiedzających Targi Automaticon. Impreza jest także świetną okazją do uzyskania dostępu do informacji branżowych takich jak normy i standardy związane z nowoczesną produkcją elektroniki. Dzięki temu, zarówno uczestnicy jak i właściciele firm dostrzegają potrzebę dalszego kształcenia personelu działów produkcji. Impreza ma charakter otwarty i bezpłatny.

Rejestracja uczestnictwa w Mistrzostwach dostępna jest na stronie http://rsc.zone/rejestracja/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
RENEX
ul. AL. Kazimierza Wielkiego 6E, Włocławek
tel.  54 231-10-05
www.renex.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl