Polska przemysłowa drukarka 3D na targach w Hanowerze - DRUKARKA 3D - DRUK 3D - TARGI W HANNOWERZE - DRUKARKA PRZEMYSŁOWA - OMNI3D
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Polska przemysłowa drukarka 3D na targach w Hanowerze
drukuj stronę
poleć znajomemu

Polska przemysłowa drukarka 3D na targach w Hanowerze

Polska przemysłowa drukarka 3D na targach w Hanowerze
fot. OMNI3D

OMNI3D - polski producent przemysłowej drukarki 3D - Factory 2.0 Production System, która od początku 2017 roku zdobywa tytuły najlepszego produktu w swoim segmencie, pojawi się na polskim stoisku narodowym w Hanowerze. Targi w Hanowerze rozpoczynają się już w poniedziałek i potrwają 5 dni (24 – 28 kwietnia).

OMNI3D i jej flagowy produkt - drukarka 3D Factory 2. 0 Production System, została właśnie laureatem dwóch prestiżowych nagród branżowych:

  • Nagroda główna za Przemysłową Drukarkę 3D, Dni Druku 3D, SIT Polska, Przemysłowa Wiosna, Targi Kielce, marzec 2017.
  • Produkt Roku 2016 w kategorii Druk 3D, wytwarzanie addytywne, Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, kwiecień 2017.

 – Takie wyróżnienia mają dla nas duże znaczenie. Zarówno w kontekście budowania naszego wizerunku, ale również jako motywacja dla całego zespołu OMNI3D do podejmowania kolejnych kroków w rozwoju produktu. Obie nagrody przyznawane są przez inżynierów, czytelników pism branżowych oraz samych użytkowników. Są to osoby, które doskonale orientują się w obszarze druku 3D – tym bardziej te nagrody mają dla nas dużą wartość – komentuje Konrad Sierzputowski, Co-CEO w OMNI3D.

OMNI3D będzie miało okazję zaprezentować swój produkt na jednych z najważniejszych wydarzeń na świecie skierowanych do przemysłu. Hannover Messe to impreza, która co roku ściąga do Niemiec ponad 200 tys. zwiedzających. Są tu promowane nowe idee i nowinki branżowe. Spotkaniu towarzyszy międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu.

Tegoroczna impreza jest wyjątkowa dla Polski, która objęła tytuł Partnera tej edycji targów. Na polskim stoisku pojawi się, między innymi, 20 młodych innowacyjnych firm, a pośród nich OMNI3D ze swoją przemysłową drukarką 3D – Factory 2.0 Production System.

Factory 2.0 Production System od OMNI3D na targach w Kielcach

Udział Polski jako kraju partnerskiego ma na celu wspomóc ekspansję polskich firm na rynki zagraniczne. Polski potencjał rozwojowy w takich dziedzinach jak druk 3D, robotyka, informatyka przemysłowa, sterowanie, digitalizacja i automatyzacja procesów przemysłowych, jest coraz bardziej dostrzegany poza granicami naszego kraju.

 – Niemcy to dla nas bardzo atrakcyjny rynek. Tamtejsi klienci to zaawansowane technologicznie firmy, których nie trzeba już edukować. Poszukują one rozwiązań obniżających koszty i poprawiających efektywność, dostępnych w rozsądnej cenie. Nasza drukarka może dziś konkurować z najlepszymi przemysłowymi urządzeniami na świecie, stając się atrakcyjnym rozwiązaniem poszukiwanym przez przedsiębiorstwa. Poprzez swoją obecność na targach liczymy na nawiązanie współpracy z firmami zainteresowanymi dystrybucją naszych drukarek w Niemczech – mówi Tadeusz Hoppel, Co-CEO z OMNI3D.

Źródło: OMNI3D

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl