Fluke wprowadza na rynek przenośny automatyczny kalibrator ciśnienia - Fluke 729 - FLUKE - FLUKE 729 - POMIAR CIŚNIENIA
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke wprowadza na rynek przenośny automatyczny kalibrator ciśnienia - Fluke 729
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke wprowadza na rynek przenośny automatyczny kalibrator ciśnienia - Fluke 729

Fluke wprowadza na rynek przenośny automatyczny kalibrator ciśnienia - Fluke 729
fot. Fluke 729

Automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke 729 został zaprojektowany z myślą o technikach obsługujących procesy, w celu uproszczenia kalibracji ciśnienia oraz zapewnienia szybszych i bardziej dokładnych wyników testów. Dodatkowo dzięki zgodności z aplikacją mobilną Fluke Connect® i oprogramowaniem komputerowym DPCTrack2™ technicy mogą bezprzewodowo monitorować i rejestrować zmierzone i wygenerowane wartości ciśnienia.

Kalibracja ciśnienia ma często kluczowe znaczenie dla systemów sterowania procesami a także pomaga optymalizować pracę i utrzymywać bezpieczeństwo na terenie zakładu. Aparatura pomiarowa znajduje się w prawie każdym zakładzie, a wiadomo, że jej właściwa kalibracja może stanowić poważne wyzwanie. Nowy automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke 729 został zaprojektowany od podstaw z myślą o technikach obsługujących procesy; jest wyposażony w funkcje, które pozwalają zmienić sposób kalibrowania ciśnienia.

Główne funkcje kalibratora ciśnienia Fluke 729:

 • Automatyczne generowanie i regulacja ciśnienia do 300 psi
 • Łatwa dokumentacja procesu za pomocą wbudowanych szablonów testów
 • Automatyczna, precyzyjna regulacja wewnętrzna
 • Mierzenie, generowanie i symulowanie sygnałów od 4 do 20 mA
 • Zasilanie pętli 24 V umożliwia zasilanie nadajników testowych
 • Obsługa komunikacji HART umożliwiająca testowanie inteligentnych nadajników HART
 • Wbudowana możliwość testowania przecieków przy sprawdzania obwodów pod kątem szczelności
 • Zgodność z aplikacją Fluke Connect®
 • Możliwość pomiarów temperatury za pomocą opcjonalnej sondy 720RTD
 • Pomiar napięcia DC w celu testowania nadajników o sygnałach wyjściowych z zakresu od 1 V do 5 V DC
 • Zgodność z modułami ciśnieniowymi z serii 700 i 750
 • Przesyłanie udokumentowanych wyników testów do oprogramowania do zarządzania kalibracją DPCTrack2™


Kalibracja ciśnienia może być czasochłonna - kalibrator 729 usprawnia ten proces dzięki wbudowanej pompie elektrycznej, która zapewnia automatyczne generowanie i regulowanie ciśnienia w jednym, prostym w użyciu, wzmocnionym, przenośnym przyrządzie. Obsługa przenośnego kalibratora ciśnienia 729 jest niezwykle prosta. Wystarczy wpisać ciśnienie docelowe, a kalibrator za pomocą pompy automatycznie osiągnie żądaną wartość. Następnie wewnętrzny regulator automatycznie ustabilizuje ciśnienie na żądanej wartości.

Kalibrator Fluke 729 może także automatycznie testować wiele punktów testowych pod ciśnieniem i automatycznie zapisywać wyniki. Kalibracja jest prosta - wystarczy wpisać ciśnienie początkowe i końcowe, liczbę punktów testowych i poziom tolerancji.

Obsługa komunikacji HART umożliwia regulację sygnałów z zakresu miliamperów w nadajnikach HART, jak również prostą konfigurację HART i korygowanie wskazań względem przyłożonego ciśnienia o wartości 0% i 100% pełnej skali. Przesyłanie i zarządzanie wynikami kalibracji za pomocą oprogramowania do zarządzania kalibracją DPCTrack2™ sprawia, że tworzenie zaplanowanych testów i raportów oraz zarządzanie aparaturą pomiarową i wynikami jest niezwykle łatwe.

Z kolei możliwość wyboru ciśnienia pomiędzy 30 psi (2 bary, 200 kPa), 150 psi (10 barów, 1 MPa) i 300 psi (20 barów, 2 MPa) sprawia, że automatyczne kalibratory ciśnienia Fluke 729 sprawdzają się w każdych warunkach.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl