Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600 - EMC - TEKTRONIX - FARNELL ELEMENT14 - ANALIZATOR WIDMA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600
drukuj stronę
poleć znajomemu

Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600

Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600
fot. Analizator widma Tektronix RSA507A

Nowe rodziny produktów, przydatne w serwisowaniu sieci radiowych, analizowaniu pracy interfejsów, projektowaniu urządzeń radiowych i IoT oraz badaniach i diagnostyce EMC.

Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, wprowadził do swojej oferty nowe analizatory widma serii RSA500 i RSA600 firmy Tektronix.

Rodzina RSA 500 to wytrzymałe, przenośne analizatory widma, pracujące w czasie rzeczywistym, przeznaczone do badania pracy interfejsów, zarządzania widmem oraz do realizacji zadań związanych z utrzymaniem sieci. Wykorzystane w połączeniu z tabletem, na którym pracuje oprogramowanie SignalVu-PC, pozwolą pokonać najtrudniejsze wyzwania związane z pracą interfejsów, jak również są w stanie wspierać zadania związane z zarządzaniem widmem radiowym i utrzymaniem sieci.

Ponieważ analizatory RSA500 mają lepsze parametry niż rodzina RSA306B, mogą konkurować z szeregiem konwencjonalnego sprzętu przenośnego. Są idealne do takich prac, jak np. mapowanie pokrycia terenu zasięgiem sieci i utrzymanie poprawności działania komunikacji radiowej.

Rodzina RSA600 umożliwia prowadzenie laboratoryjnej analizy widmowej w szerszym zakresie fal i świetnie sprawdza się w projektowaniu, charakteryzacji oraz testowaniu produktów pod kątem EMC. RSA600 mają 40-megahercowe pasmo, dzięki czemu są w stanie w pełni monitorować pracę w oparciu o nowoczesne standardy komunikacyjne, takie jak 802.11n. Analiza widma w czasie rzeczywistym skraca czas wyszukiwania błędów, pozwalając identyfikować problemy pojawiające się chwilowo, które przez inne analizatory widma mogą zostać pominięte. Dzięki lepszym parametrom niż w modelu RSA306B, nowa aparatura spełnia wymagania szerszej grupy klientów i stanowi alternatywę do konwencjonalnych instrumentów laboratoryjnych, cechując się przy tym 2-krotnie niższą ceną.

Nowe analizatory idealnie nadają się do testowania sieci WLAN i Bluetooth, określania parametrów pracy komponentów, badania kabli i anten oraz rejestracji i odtwarzania sygnałów radiowych otoczenia.

James McGregor, Dyrektor Działu Pomiarów, Narzędzi i Materiałów do Produkcji w Premier Farnell powiedział: „Posiadamy jedną z najszerszych ofert aparatury pomiarowej na rynku. Analizatory serii RSA500 i RSA600 marki Tektronix stanowią nową alternatywę względem konwencjonalnego sprzętu, zarówno jako przenośne jak i laboratoryjne rozwiązania. Cechują się uniwersalnością zastosowań, świetnymi parametrami oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.”

Analizatory serii RSA500 i RSA600 oraz inne produkty marki Tektronix są dostępne w Europie w sklepie internetowym Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl