Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke - FLUKE - PROMOCJA - KAMERA TERMOWIZYJNA - WIBROMETR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke
drukuj stronę
poleć znajomemu

Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke

Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke
fot. FLUKE Ti450 BM

Pierwsza z promocji dotyczy kamer termowizyjnych serii profesjonalnej Ti450, Ti400, Ti300 i Ti200. Ich zakup jest premiowany dodawanym za darmo obiektywem. W drugiej promocji oferowane są wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES, w cenie obniżonej o 16 proc.

W promocji dotyczącej kamer termowizyjnych Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200 z darmowym obiektywem nabywca może wybrać pomiędzy obiektywem szerokokątnym lub teleobiektywem.

Kamera termowizyjna Fluke Ti450 z funkcją MultiSharp Focus pozwala na wykonywanie ostrych obrazów w polu widzenia kamery, oferuje funkcję SuperResolution (4x więcej pikseli) oraz bezprzewodowe synchronizowanie obrazów z chmurą obrazów z kamery, do których można dołączyć pomiary lub przebiegi pracy. Urządzenie pozwala na nagrywanie wideo, transmisję wideo oraz zdalne sterowanie a dzięki wymiennym obiektywom inteligentnym można osiągnąć bardzo wysoką jakość szczegółów (obiektywy nie wymagają kalibracji)

W drugiej z letnich promocji oferowane są wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES, w cenie obniżonej o 16 proc.

Wibrometr Fluke 805FC z funkcją Fluke Connect ShareLive to przyrząd diagnostyczny służący do wykrywania problemów z wibracjami. Pozwala utrzymać kontakt z całym zespołem i zapewnia bardzo dokładne pomiary stanów łożysk, drgań całkowitych oraz temperatury w podczerwieni. Przyrząd ocenia poziom istotności problemu w 4-stopniowej skali i umożliwia kopiowanie danych do komputera w celu późniejszej analizy trendów. Fluke 805 FC mierzy poziom drgań całkowitych w zakresie niskich częstotliwości i wykrywa awarie łożysk w zakresie wysokich częstotliwości. Oprócz podania wartości liczbowej, 805 FC posiada 4-stopniową skalę poziomu drgań całkowitych i stanu łożysk. Dostępna w aplikacji Fluke Connect funkcja historii EquipmentLog pozwala redukować czas trwania przestojów oraz koszty z nimi związane.

Wibrometr Fluke 805FC

Wibrometr Fluke 805FC 

Drgania mogą być bowiem pierwszym symptomem występowania usterek w maszynach. Pojawiają się i jako pierwsze wskazują na potencjalny problem, zanim jeszcze można zaobserwować inne oznaki nieprawidłowości - wysoką temperaturę, wyższy pobór prądu czy zanieczyszczenia w smarze. Mogą wskazywać na wewnętrzne usterki, takie jak: uszkodzenie łożyska, złe wyważenie, przemieszczenie oraz luzy, które skracają żywotność urządzeń. Dzięki regularnym pomiarom można zdiagnozować nieprawidłowości i przeprowadzić działania naprawcze jeszcze zanim dojdzie do poważnego pogorszenia stanu urządzenia i awarii.

Ponad połowa nieplanowanych przestojów spowodowana jest przez awarie mechaniczne. O ile na żywotność maszyny wpływa wiele czynników, to od wystąpienia pierwszych oznak problemu do awarii mija zaledwie kilka miesięcy. Pomiary drgań pozwalają przewidzieć czy w maszynie może wystąpić awaria. Umiejętność szybkiej oceny wyników oraz podjęcia odpowiednich działań to kluczowe elementy w zapobieganiu przestojom.

Obydwie promocje startują latem, ale będą obowiązywały do grudnia: oferta na wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES do 15 grudnia, a oferta na kamery Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200 do 31 grudnia.

Zapraszamy na www.fluke.pl  

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl