WaveBox – przenośna mikrofalówka - MIKROFALÓWKA - PRZENOŚNA - KUCHENKA - MIKROFALOWA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności WaveBox – przenośna mikrofalówka
drukuj stronę
poleć znajomemu

WaveBox – przenośna mikrofalówka

Wpływ kuchenki mikrofalowej na ludzkie przyzwyczajenia jest niesamowity. Kuchenka potrafi rozmrozić jedzenie, ugotować surową żywność w krótkim czasie dużo szybciej od konwencjonalnego piecyka. Ludzie tak się przyzwyczaili do funkcjonalności mikrofalówek, że potrzebne było wynalezienie przenośnej kuchenki tego typu. Daje to niezwykłe możliwości ludziom, którzy zechcą przygotować jedzenie z daleka od kuchni, albo gdzieś na łonie natury. WaveBox waży 6,3kg kosztuje 250$ i działa już na 12V baterie lub akumulator samochodowy.

Mikrofala ma ogromny wpływ na to co tak naprawdę spożywamy, szczególnie gdy możemy ją wykorzystać do rozmrożenia kiedy to jest nam tylko potrzebne, a nawet do przygotowania tradycyjnych posiłków.

We wcześniejszych czasach, zebranie się wszystkich członków rodziny w jednym czasie w celu zjedzenia posiłku było dużym wysiłkiem. Mikrofala dała możliwość naprawdę szybkiego przygotowywania posiłków co w pewien sposób załamało czasy tradycyjnych rodzinnych posiłków.

Przenośna kuchenka mikrofalowa WaveBox wyszła naprzeciw potrzebom obozowiczów, pracowników i podróżników. Wiadomość o WaveBox zostały z radością przyjęte przez ludzi którzy cieszą się z gotowania na świeżym powietrzu, lub po prostu potrzebują ugotować coś poza domem.


Źródło
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl