Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce - DYSTRYBUCJA - JUBILEUSZ - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce

Farnell element14 świętuje 10 lat sukcesów w Polsce

Dystrybutor sprzętu elektronicznego z siedzibą w Krakowie co roku odnotowuje ponad milion odwiedzin na swojej stronie internetowej

Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, w tym miesiącu świętuje 10. rocznicę działalności handlowej w Polsce. Od czasu uruchomienia strony internetowej w Polsce w 2007 roku firma Farnell element14 poczyniła inwestycje w tym regionie i zasłynęła z wysokiej jakości obsługi klientów świadczonej w j. polskim. Przez ostatnich 10 lat na polskim rynku firma zyskała opinię uczciwego i sprawdzonego dostawcy. 

Farnell element14 oferuje swoim klientom w Polsce darmową dostawę online od 199 złw ciągu 24 - 48 godzin, szeroką ofertę produktów najwyższej jakości, oraz bezpłatne wsparcie techniczne, również z zakresu RaspberryPi. Dodatkowo, firma oferuje dostęp do ekspertyzy od etapu projektu, poprzez prototypowanie, aż do produkcji.

W 2012 roku firma Farnell element14 otworzyła biuro w Krakowie i zatrudniła w nim 57 pracowników, obsługujących klientów z całej Europy Wschodniej. Początkowo niewielki zespół obsługujacy klientow z Polski powiększył się do30 osób

Polska była oczywistym wyborem, jeśli chodzi o punkt wejścia Farnell element14 na rynek Europy Wschodniej.  Oprócz możliwości związanych z wielkością populacji Polski oraz wysokim poziomem inwestycji firm międzynarodowych, początkowy zespół Farnell element14 posiadał także duża wiedzę na temat lokalnej branży elektronicznej. Doświadczeni pracownicy wykazali ogromne zaangażowanie w stworzenie najwyższej klasy centrum dystrybucji produktów elektronicznych i przemysłowych w regionie, które przede wszystkim dba o potrzeby swoich klientów.

Robert Rospędzihowski, Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży na terenie Europy Wschodniej, krajów skandynawskich i na rynkach międzynarodowych w Farnell element14 : „Mamy za sobą 10 wspaniałych pierwszych lat.  W 2007 uruchomiliśmy polską stronę internetową, na której odnotowaliśmy 30 tys. odwiedzin w pierwszym roku istnienia, ale to był tylko początek .

Po wprowadzeniu dalszych udoskonaleń strony internetowej, polegających między innymi na dodaniu takich funkcji,jak szybkie kwotacje online  oraz wprowadzeniu w 2010 roku możliwości rozliczeń w złotówkach, nasza strona osiąga dzisiajponad milion wyświetleń rocznie.  Nasza obecność na polskim rynku jest coraz większa i nie ogranicza się ona jedynie do prowadzenia sprzedaży internetowej.  W 2008 roku rozpoczęliśmy współpracę z wiodącymi producentami i obecnie regularnie współpracujemy i prezentujemy ofertę naszych dostawców oraz nowości produktowe podczas najważniejszych targów i wystaw branżowych w Polsce.

Farnell element14 nieustannie wspiera swoich klientów w Polsce poprzez ciągłe inwestycje w nowe produkty oraz zwiększanie stanów magazynowych.  W ostatnim czasie firma wprowadziła też darmową dostawę przy zakupach online o wartości ponad 199 zł oraz udoskonaliła działanie polskiej strony internetowej pl.farnell.com.

Robert Rospędzihowski dodaje: „Gdy rozpoczynaliśmy działalność w 2007 roku, naszym celem było stanie się największym światowym, tzw. “katalogowym” dystrybutorem w dziedzinie elektroniki i przemysłu w regionie.  Znajomość lokalnego rynku oraz wsparcie dla klientów na ich terenie, połączone z dostępem do globalnej sieci i umożliwiły nam ośmiokrotny wzrost  w ciągu minionych 10 lat. Teraz, kiedy jesteśmy częścią firmy Avnet, otwierają się przed nami jeszcze większe możliwości w zakresie obsługi klientów.

Zależy mi na tym, aby Farnell stał sie się największym dystrybutorem komponentów elektronicznych w Polsce.  Urodziłem się w Anglii, ale moi rodzice są Polakami, więc jestem silnie związany z tym krajem i pewnie spoglądam w jego przyszłość.  W Krakowie stworzyliśmy silny i doświadczony zespół.  Jest mi niezmiernie miło, że nasz pierwszy pracownik, zatrudniony w 2007 roku, wciąż jest z nami i nie tylko zapewnia profesjonalną obsługę naszym klientom, ale też pomaga w rozwoju młodej, polskiej kadry, która cały czas się powiększa.

Z okazji 10-lecia działalności w Polsce firma Farnell element14 uruchomiła internetową kampanię urodzinową.  Zapraszamy wszystkich na naszą stronę https://konkurs-farnell.pl, gdzie codziennie do wygrania są kody zniżkowe na zakupy online oraz atrakcyjne nagrody.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl