Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 14 październik 2018
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości
miejsce pracy: /małopolskie
Zakres obowiązków:
  • zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie projektów umów w powyższym zakresie,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych.
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji w tym Książki Obiektu Budowlanego,
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,
  • dokonywanie czynności związanych z przyjmowaniem/zdawaniem lokali, w tym ocena stanu technicznego, ustalenie stopnia zużycia wyposażenia, sporządzenie protokołów i zakresów prac remontowych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych,

Planowana data zatrudnienia grudzień 2018 r./styczeń 2019 r.

będzie działał na jednym z wybranych obszarów:

  • Lubuskie (Zielona Góra, Międzyrzecz, Świętoszów, Żagań);
  • Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Łask, Leźnica Wielka, Piła
Wymagania:
  • uprawnienia budowlane ­– bezwzględnie wymagane,
  • doświadczenie w latach: min. 3 lata
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, NORMA PRO – bezwzględnie wymagane,
  • wykształcenie: średnie lub wyższe kierunkowe
  • pożądane cechy kandydata: umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność,
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna